Müjde Hastanesi Otelleri

En uygun Müjde Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Müjde Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Dermatoloji, Kardiyoloji, Yoğun Bakımlar, Kalp ve Damar Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Göz Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıklar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Üroloji, Acil Servis ve Ambulan

Grand Aksaç Hotel

Merkez / Malatya
Malatya'nin merkezinde yer alan bu 4 yildizli otelde, sauna ve hamamin bulundugu bir spa ve teras bulunmaktadir. Odalarda düz ekran TV vardir. Ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark sunulmaktadir.

Malatya Has Hotel

Merkez / Malatya
Malatya Has Hotel'in sade şekilde dekore edilmiş modern odaları, düz ekran uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Odalar ahşap zeminlidir ve özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, terlikler ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Bulut Rental House

Merkez / Malatya
Tüm konaklama birimlerinde düz ekran uydu TV vardır. Mutfak buzdolabıyla donatılmıştır. Konaklama birimlerinde set üstü ocak ve su ısıtıcısı da bulacaksınız. Birimlerin hepsinde terliklerin temin edildiği bir özel banyo vardır.

Grand Sinan Hotel

Merkez / Malatya
Malatya Havaalanı'na 25 km mesafede yer alan Grand Sinan Hotel, klima, düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi içeren odalar sunmaktadır. Malatya şehir merkezinde yer alan bu otelde, teraslı bir restoran vardır.

Hanem Hotel

Merkez / Malatya
150 m2 konferans Salonu 35m2 ve 40m2 olarak iki adet çok amaçlı toplamda 3 adet toplantı salonları ile kusursuz bir ev sahipliği yapabileceğimiz salonlarımız, sıcak-soğuk full klimalı, ücretsiz teknik ekipmanları ile toplantı ve banket davetlerinizde hiz

Malatya Palace Hotel

Merkez / Malatya
Malatya'da merkezi bir konuma sahip bu otel, Malatya Erhaç Havaalanı'na 30 km mesafededir. Resepsiyon 24 saat açıktır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Malatya Palace Hotel'in klimalı odalarında TV, minibar ve balkon bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Müjde Hastanesi Hakkında

Müjde Hastanesi Otelleri Dermatoloji, Kardiyoloji, Yoğun Bakımlar, Kalp ve Damar Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Göz Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıklar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Üroloji, Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, İç Hastalıkları (Dahiliye), Anestezi ve Reanimasyon bölümlerinde hizmet vermekte olan hastane Malatya merkezdedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır