Yılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZParaYılbaşı Otellerinde, %30 indirime ilave %5 ZPara
Fırsatları İncele
Yardım

Milas Pansiyonları

Loading...
Sırala

Selenes Pansiyon Bafa

Bafa, Milas, Muğla
Selenes Pansiyon; Türkiye nin en güzel yöresinde güzel, özgün, kalıp dışı, kitlesel tatilden uzak duran, huzura lezzete önem veren otantik bir aile otelidir. Aile olarak işlettiğimiz Selenes'de kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Kordon Butik Pansiyon

Normal
2.3
Güllük, Milas, Muğla
Tesis toplamda 12 odalı konaklama tesisidir. Tesisin altında restoran mevcut misafirler ekstra ücret ödeyerek yemek hizmetinden faydalanabilirler
Normal
2.3

Milas Pansiyonları

Uzun sahil şeridi ve olağanüstü iklimi ile yıl boyunca ziyaret edilebilen Milas, doğa harikası zenginlikleri konuklarına cömertçe sunar. Doğa yürüyüşü, yamaç paraşütü, dalış gibi sporlar ile ilgilenenler için çok sayıda etkinliğin olduğu ilçede, uzun süren yaz sezonunda keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Oldukça sakin ve huzurlu bir lokasyon olan Milas’ta, antik kent gezileri ile zamanda yolculuğa çıkacaksınız… 

Milas pansiyonları için ön ödemesiz erken rezervasyon fırsatından faydalanabilirsiniz.

Milas Pansiyon Fiyatları

Genellikle yöre halkının işlettiği pansiyonlar, size ev sıcaklığında konaklama vaat ediyor. Mütevazı ama pratik tasarımları ile Milas pansiyon fiyatları, tatil bütçenizi sarsmadan keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak. Otel masrafından artan bütçeniz ile yöresel ürünlerden satın alabilir, ilçeyi rahat bir şekilde gezebilirsiniz.

Milas Merkez Pansiyonları

Yılın her dönemi ziyaret edilen Milas’ta, deniz turizmi dışındaki konaklamalarınızda en uygun tercih merkez pansiyonları olacaktır. İlçenin birçok noktaya ulaşım kolaylığı bulunan merkezinde, Ege mutfağının en seçkin tatlarını deneyebileceğiniz mekânları kolayca bulabilirsiniz. Taşıt sıkıntısı olmadan, önemli destinasyonlara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor