Merkez Adliye Camii Otelleri

Bu yerdeki 387 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Merkez Adliye Camii Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Merkez Camii,Belediye önü cumhuriyet meydanında bulunmaktadIR.Bodrum Marina yolu üzerindedir.Merkez Camii 1901-1902 yıllarında yaptırılmıştır. Bodrum’da yapılan en son cami olmasından ötürü de halk arasında Yeni cami ismi ile tanınmıştır. esme taştan yapılan cami, kareye yakın dikdörtgen planlı olup, üzeri ahşap bir çatı ile örtülüdür. Yanında

Bodrum Marma Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Ücretsiz WiFi erişimine sahip Bodrum Marma Hotel, Bodrum'da konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Lvzz Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Ege Denizi’nin berrak maviliği ve çam ormanlarının yeşilliğinin bir arada bulunduğu Bodrum Merkez'de hizmet veren Lvzz Hotel Bodrum; Bodrum sahiline yürümesinde konumlanıyor.

Villa Helen

Bodrum / Mugla
Sizi herkesten farklı kılacak seçkin bir deneyim için Selvese Luxury Services! Artık her şeyin kişiye özel olarak tasarlandığı dünyamızda, size özel, mükemmel bir tatili ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturma hedefiyle 2018 yılında kuruldu.

Laden Hotel Bodrum

Merkez / Bodrum / Muğla
2019 senesi kasım ayından itibaren Minkari Otelcilik bünyesinde misafir ağırlayan Laden Hotel ,bir aile işletmesidir. Laden Hotel odaları konum,m2 olarak farlılık göstermesine rağmen tüm odaların iç düzeni ve olanakları bire bir aynıdır.

Moonshine Hotel & Suites

Merkez / Bodrum / Muğla
Moonshine Hotel & Suites, Bodrum Kalesi'ne sadece 400 metre mesafede yer alır. Yemyeşil bahçelerle çevrilmiş açık bir yüzme havuzuna ev sahipliği yapan otelde, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oturma alanı ve uydu TV ile donatılmış klimalı odalar bulunmaktadır.

Mars Villas Apart Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Mars Villaları Apart Hotel şehir merkezinde bahçe içinde bir konum sunar. Konaklama birimi 3 katlı dupleks villadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Merkez Adliye Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Merkez Adliye Camii Hakkında

Merkez Adliye Camii Otelleri Bodrum Merkez Camii,Belediye önü cumhuriyet meydanında bulunmaktadIR.Bodrum Marina yolu üzerindedir.Merkez Camii 1901-1902 yıllarında yaptırılmıştır. Bodrum’da yapılan en son cami olmasından ötürü de halk arasında Yeni cami ismi ile tanınmıştır. esme taştan yapılan cami, kareye yakın dikdörtgen planlı olup, üzeri ahşap bir çatı ile örtülüdür. Yanında taş kaide üzerine yuvarlak gövdeli, tek şerefeli minaresi bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır