Marmaris Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 220 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Marmaris Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris Devlet Hastanesi,uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti ile 24 saat yanınızdadır.Ameliyathane,Acil Servis,Servisler,Eczane,Kan Merkezi,Yoğun Bakım,Dializ Merkezleri bulunmaktadır.Ayrıca Hastane'nin verdiği bazı eğitimler mevcuttur.Bunlar;Diyabet Eğitimi,Sigara Bırakma Eğitimi,Hamile Eğitimi ve Plates'dir.Hastane'nin Online Randevu alma sistemi kap

The Park Marmaris Hotel

Marmaris / Muğla
Otelimiz 01.01.2017 tarihinde 150 yatak kapasiteli 73 oda olarak hizmete girmiştir.Benzersiz bir mimari özelliktedir. Otelimizin geniş havuz alanı diğer misafirlerimiz ile dostça sohbetler yapabilmeniz için en uygun toplanma ve dinlenme mekanıdır.

Rosy Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla
Rosy Hotel'in özel balkonlara sahip odalarının bazıları deniz manzaralıdır. Tüm banyolarda duş ve tuvalet mevcuttur. Rosy Suite Hotel, otelin müşterileri için terasta ücretsiz havuz, güneşlenme terası ve şezlonglar sağlamaktadır.

Ali Baba Otel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Otelimizin odaları temiz ve sıcak aile odasıdır. Modern ve rahatlığınız için iyi dizayn edilmiş odalarımız tatilinizi en güzel şekilde geçirmeniz için hazırlanmıştır. Odalarımızın hepsi balkonludur, ayrıca her odada buzdolabı ve televizyon vardır.

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Arya Roof House'ta modern bir tarz ve konfor dikkate alınarak yeni renove edilmiştir.

Club Anastasia

Armutalan / Marmaris / Muğla
Club Anastasia, eşsiz bir doğa ve iklime sahip Marmaris’in kalbinde yer alan aile dostu bir apart oteldir.

Green Park Apartments

Armutalan / Marmaris / Muğla
Gürültüden uzak,sakin,yeşillikler içerisinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için hayallerinde ki tatil GreenPark Apartmentes.Geleneksel konsept göz önüne alınarak dekore edilmiş odalarımızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Marmaris Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Marmaris Devlet Hastanesi Hakkında

Marmaris  Devlet Hastanesi Otelleri Marmaris Devlet Hastanesi,uzman kadrosu ve kaliteli hizmeti ile 24 saat yanınızdadır.Ameliyathane,Acil Servis,Servisler,Eczane,Kan Merkezi,Yoğun Bakım,Dializ Merkezleri bulunmaktadır.Ayrıca Hastane'nin verdiği bazı eğitimler mevcuttur.Bunlar;Diyabet Eğitimi,Sigara Bırakma Eğitimi,Hamile Eğitimi ve Plates'dir.Hastane'nin Online Randevu alma sistemi kapatılmıştır.Hasta rehberi ve diğer işlemleriniz için Marmaris Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır