Malatya İnönü Üniversitesi Otelleri

Malatya İnönü Üniversitesi otelleri, en uygun Malatya İnönü Üniversitesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Malatya İnönü Üniversitesi Otelleri

Genel Bilgi

Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Tıp Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi fakültelerinin yanı sıra Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Fe

Anemon Malatya

Merkez / Malatya
Dünyanın en lezzetli kayısılarının yetiştiği Malatya’da bulunan 7435 m2 alana sahip otelimiz, 9 katta toplam 161 odasıyla 5 yıldız kategorisindedir. Bu odalardan iki tanesi engelli misafirlerimizi rahat ettirecek şekilde düzenlenmiştir.

Grand Aksaç Hotel

Merkez / Malatya
Malatya'nin merkezinde yer alan bu 4 yildizli otelde, sauna ve hamamin bulundugu bir spa ve teras bulunmaktadir. Odalarda düz ekran TV vardir. Ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark sunulmaktadir.

Bulut Rental House

Merkez / Malatya
Tüm konaklama birimlerinde düz ekran uydu TV vardır. Mutfak buzdolabıyla donatılmıştır. Konaklama birimlerinde set üstü ocak ve su ısıtıcısı da bulacaksınız. Birimlerin hepsinde terliklerin temin edildiği bir özel banyo vardır.

Malatya Has Hotel

Merkez / Malatya
Malatya Has Hotel'in sade şekilde dekore edilmiş modern odaları, düz ekran uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Odalar ahşap zeminlidir ve özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, terlikler ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Grand Sinan Hotel

Merkez / Malatya
Malatya Havaalanı'na 25 km mesafede yer alan Grand Sinan Hotel, klima, düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi içeren odalar sunmaktadır. Malatya şehir merkezinde yer alan bu otelde, teraslı bir restoran vardır.

Hanem Hotel

Merkez / Malatya
50 m2 konferans Salonu 35m2 ve 40m2 olarak iki adet çok amaçlı toplamda 3 adet toplantı salonları ile kusursuz bir ev sahipliği yapabileceğimiz salonlarımız, sıcak-soğuk full klimalı, ücretsiz teknik ekipmanları ile toplantı ve banket davetlerinizde hi

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Malatya İnönü Üniversitesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Malatya İnönü Üniversitesi Hakkında

Malatya İnönü Üniversitesi Otelleri Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Tıp Fakültesi, Ziraat Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi fakültelerinin yanı sıra Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü enstitüleri,Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Devlet Konservatuarı, Malatya Sağlık Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu,Adalet Meslek Yüksekokulu, Akçadağ Meslek Yüksekokulu, Arapgir Meslek Yüksekokulu, Battalgazi Meslek Yüksekokulu, Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksekokulu, Hekimhan Meslek Yüksekokulu, Kale Meslek Yüksekokulu, Malatya Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Sürgü Meslek Yüksekokulu, Yakınca Meslek Yüksekokulu ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır