Kurtalan Otelleri

Kurtalan otelleri, en uygun Kurtalan otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kurtalan Otelleri

Genel Bilgi

Kurtalan, Türkiye'nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde kalan Siirt ilinin bir ilçesidir. İlçe topraklarında eski medeniyetlere ait yerleşme kalıntıları (Erzen, Zokarno ve Bemheri gibi) bulunmaktadır. İlçe arazisi, umumiyetle dalgalı, arızalı, çıplak sırtlarla vadilerden; yer yer genişçe düzlüklerden ibarettir. Kaynağını Sason Dağlarından alan Garzan Çayı

Çelebi Otel Siirt

Merkez / Siirt
Otelimiz Siirt'de şehrin hava kirliliğinden ve gürültüsünden uzak, bir oteldir. Otelimiz bir buçuk yıldır faaliyettedir. Otopark sıkıntısı yoktur. Sosyal aktivitelere, restoran cafe ve marketlere yakındır.

Barden Hotel

Merkez / Siirt
arden Hotel : Teras cafe gün boyunca nefis atıştırmalık , pizza ,pide , lahmacun , hamburger , Taze sıkılmış meyve suları ve kahve çeşitlerini yudumlayarak dostlarınızla hoşça vakit geçireceğiniz, Büyüleyici gün batımı ve Siirt manzarası ile sizi karşı

Palmiyem Hotel

Baykan / Siirt
Palmiyem Hotel 75 odalı olup oda&kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kurtalan Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kurtalan Hakkında

Kurtalan Otelleri Kurtalan, Türkiye'nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde kalan Siirt ilinin bir ilçesidir. İlçe topraklarında eski medeniyetlere ait yerleşme kalıntıları (Erzen, Zokarno ve Bemheri gibi) bulunmaktadır. İlçe arazisi, umumiyetle dalgalı, arızalı, çıplak sırtlarla vadilerden; yer yer genişçe düzlüklerden ibarettir. Kaynağını Sason Dağlarından alan Garzan Çayının ve kollarının geniş vadileri sulu tarıma uygun alanları teşkil ederler.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır