Yardım

Siirt Otelleri

En uygun Siirt otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Barden Hotel

İyi
7.2
Merkez, Siirt
Barden Hotel : Teras cafe gün boyunca nefis atıştırmalık , pizza ,pide , lahmacun , hamburger , Taze sıkılmış meyve suları ve kahve çeşitlerini yudumlayarak dostlarınızla hoşça vakit geçireceğiniz, Büyüleyici gün batımı ve Siirt manzarası ile sizi karşıl
İyi
7.2

Çelebi Otel Siirt

İyi
7.6
Merkez, Siirt
Otelimiz Siirt'de şehrin hava kirliliğinden ve gürültüsünden uzak, bir oteldir. Otelimiz bir buçuk yıldır faaliyettedir. Otopark sıkıntısı yoktur. Sosyal aktivitelere, restoran cafe ve marketlere yakındır.
İyi
7.6

Palmiyem Hotel

4.7
Baykan, Siirt
Palmiyem Hotel 75 odalı olup oda&kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
4.7
Siirt sıkça sorulan sorular

Siirt

Sıradağlarla kaplı ve karasal iklimin baş gösterdiği Siirt, Anadolu ve Mezopotamya'nın kesiştiği yüksek noktada bulunmaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Her mevsim farklı güzellikler sunar ve oldukça bereketli topraklara sahiptir. Turistik açıdan önemli yere sahip olan kaplıcaları, mağaraları, kaleleri ve köprüleriyle mutlaka görülmesi gereken illerimizden biridir. Her mevsimi doya doya hissedebileceğiniz, zengin mutfağının barındırdığı lezzetlerle kendinizi kaybedebileceğiniz Siirt'te konaklamanız için otelz.com'un yönlendirmelerine dikkat etmenizde fayda var. Siirt otellerini ; termal otelleri ve kent otelleri olarak ayırabiliriz. Uygun fiyatlarda konaklama şansı bulacağınız Siirt otellerinden her yere ulaşım oldukça kolay. Merkezde konumlanan Siirt otelleri oda kahvaltı hizmet vermektedir.

Siirt'te mutlaka görülmesi gereken yerlerden en önemlisi Botan Mağaraları'dır. Suyun direnci karşısında, eriyen topraklardan oluşan Botan Mağaraları'nda, sığınak olarak kullanıldıklarına dair izler bulunuyor. Günümüzde ise hayvanların yaşam alanlarını oluşturuyorlar. Aydınlar, Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari ve Şirvan ilçelerinden oluşan Siirt'te, Çinili Minare olarak da anılan Ulu Camii'yi ziyaret etmenizi öneriyoruz. Camii tipik Selçuklu mimarisini yansıtmaktadır. Aynı zamanda mutlaka görmeniz gereken iki türbeye ev sahipliği yapar Siirt. Veysel Karani Türbesi ve İbrahim Hakkı Türbesi inanç turizmi açısından oldukça değerli türbelerdir. Siirt'ten Büryan Kebabı'nın tadına bakmadan ve tiftik dokuma battaniyesi, bıtım sabunu almadan ayrılmamanızı öneriyoruz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor