Kürkçü Hanı Otelleri

Bu yerdeki 30 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kürkçü Hanı Otelleri

Genel Bilgi

Gaziantep hanları geleneksel yapısı dışında zengin giriş kapısı ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Memluklu ve Zenği tarzını günümüze taşımış olan giriş kapısı siyah ve beyaz taşlardan güneş ışıklarını andıracak biçimde yapılmış olmaları oldukça ilgi çekicidir. Ayrıca girişin üzerine taş konsollar yerleştirilmiştir. Bunların üzerine de vazoyu andıran se

Anadolu Evleri

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Anadolu Evleri, misafirlerine modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Rahmi Bey Konağı Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Gaziantep'in merkezinde yer alan Rahmi Bey Konağı Hotel, 1755 yılından kalma yenilenmiş Osmanlı tarzı taş konakta hizmet vermektedir. Otelde mağara bar, geleneksel avlu ve tarihi sarnıç vardır. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur.

Butik Hantep Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Osmanlı döneminde yapılmış bir konağın yeniden restore edilmesi ve yeniden bir fonksiyon kazandırılması ile hizmet vermeye başlayan BUTİK HANTEP KONAĞI, Gaziantep şehir merkezinde hizmet veriyor

Gazişehir Residence

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /

Asude Konak

Merkez / Şahinbey / Gaziantep /
Osmanlı döneminde yapılmış bir konağın, restore edilmesi ve yeniden bir fonksiyon kazandırılması ile hizmet vermeye başlayan Asude Konak, Gaziantep şehir merkezinde hizmet veriyor. Tesiste 5 oda mevcut.

Burak Park

Merkez / Sahinbey / Gaziantep /
Burak Park Hotel tüm oda ve genel mekanlarda kablosuz interneti, kapali otoparki, is ve tatil amçli tüm gezilerinizde ihtiyaç duyacaginiz her türlü detayi ile siz misafirlerimiz için mükemmel bir ortam sunmaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Kürkçü Hanı Hakkında

Gaziantep hanları geleneksel yapısı dışında zengin giriş kapısı ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Memluklu ve Zenği tarzını günümüze taşımış olan giriş kapısı siyah ve beyaz taşlardan güneş ışıklarını andıracak biçimde yapılmış olmaları oldukça ilgi çekicidir. Ayrıca girişin üzerine taş konsollar yerleştirilmiştir. Bunların üzerine de vazoyu andıran sekiz parça taş yan yana dizilmiş ve böylece görkemli bir görünüm sağlanmıştır.Gaziantep hanları arasında iki katlı hanlar gurubundandır. Hanın ikinci kattaki odaları biraz daha küçük tutulmuş, önlerindeki revaklar daha geniş tutulmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır