Kürkçü Hanı Otelleri

Kürkçü Hanı otelleri, en uygun Kürkçü Hanı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kürkçü Hanı Otelleri

Genel Bilgi

Gaziantep hanları geleneksel yapısı dışında zengin giriş kapısı ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Memluklu ve Zenği tarzını günümüze taşımış olan giriş kapısı siyah ve beyaz taşlardan güneş ışıklarını andıracak biçimde yapılmış olmaları oldukça ilgi çekicidir. Ayrıca girişin üzerine taş konsollar yerleştirilmiştir. Bunların üzerine de vazoyu andıran se

Anadolu Evleri

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Anadolu Evleri, misafirlerine modern dizayn edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Rahmi Bey Konağı Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in merkezinde yer alan Rahmi Bey Konağı Hotel, 1755 yılından kalma yenilenmiş Osmanlı tarzı taş konakta hizmet vermektedir. Otelde mağara bar, geleneksel avlu ve tarihi sarnıç vardır. Tesisin tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişimi mevcuttur.

Butik Hantep Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Osmanlı döneminde yapılmış bir konağın yeniden restore edilmesi ve yeniden bir fonksiyon kazandırılması ile hizmet vermeye başlayan BUTİK HANTEP KONAĞI, Gaziantep şehir merkezinde hizmet veriyor

Asude Konak

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Osmanlı döneminde yapılmış bir konağın, restore edilmesi ve yeniden bir fonksiyon kazandırılması ile hizmet vermeye başlayan Asude Konak, Gaziantep şehir merkezinde hizmet veriyor. Tesiste 5 oda mevcut.

Burak Park

Merkez / Sahinbey / Gaziantep
Burak Park Hotel, tüm oda ve genel mekanlarda kablosuz interneti, kapalı otoparkı, iş ve tatil amaçlı tüm gezilerinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü detayı ile siz misafirlerimiz için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Yılmazel Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Yılmazel Hotel Gaziantep'in tam merkezinde faaliyet gösteren temiz,konforlu, aile ve iş dünyasına hitap eden bir oteldir. Otelin tüm odalarında ve genel alanlarında ücretsiz Wİ-Fi erişimi mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kürkçü Hanı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kürkçü Hanı Hakkında

Kürkçü Hanı Otelleri Gaziantep hanları geleneksel yapısı dışında zengin giriş kapısı ile diğerlerinden ayrılmaktadır. Memluklu ve Zenği tarzını günümüze taşımış olan giriş kapısı siyah ve beyaz taşlardan güneş ışıklarını andıracak biçimde yapılmış olmaları oldukça ilgi çekicidir. Ayrıca girişin üzerine taş konsollar yerleştirilmiştir. Bunların üzerine de vazoyu andıran sekiz parça taş yan yana dizilmiş ve böylece görkemli bir görünüm sağlanmıştır.Gaziantep hanları arasında iki katlı hanlar gurubundandır. Hanın ikinci kattaki odaları biraz daha küçük tutulmuş, önlerindeki revaklar daha geniş tutulmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır