Kulaksız Camii Otelleri

Kulaksız Camii otelleri, en uygun Kulaksız Camii otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kulaksız Camii Otelleri

Genel Bilgi

İnşa kitabesi olmayan caminin 1814-15 yıllarında yapıldığı düşünülmektedir. Osmanlı mimarisinde, ağaç direklerin taşıdığı plan tipine bir örnektir. Dikdörtgen planlı yapı taş temel üzerine oturtulmuş olup, iç kısım ve kubbenin yapımında ahşap malzeme ağırlıklı olarak kullanılmıştır.Kulaksız Cami ilgi çekici ve orijinal yapılarımızdan biridir. Cami, mi

Bilge Suite Otel

Merkez / Çorum
Her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Çeşitli restoranlar, kafeler ve marketler, tesise 50 metre uzaklıkta bulunabilir.Otelde günün 24 saati resepsiyon hizmeti verilmektedir. Merzifon Havaalanı, tesise 68 km uzaklıktadır.

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Dalgıçlar Otel

Merkez / Merkez / Çorum
4 yıldızlı otelimiz bizler için bir ilk olduğu kadar bölgemize de birçok ilkleri beraberinde getirerek kısa sürede sizlerinde desteği ile şehrin sosyal ve kültürel ihtiyacını bir nebze de olsun karşılama görevini yerine getirmiştir.

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Hattuşili Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum kent merkezinde yer alan Hattuşili Hotel, klimalı modern konaklama birimleri, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunar. Hotel Hattuşili'nin odaları uydu kanallı LCD TV ve minibar ile donatılmıştır.

Real Residence Hotel

Merkez / Çorum
Otelimizde misafirlerimiz için tek kisilik, çift kisilik, dublex ve suite olmak üzere odalarimiz mevcut olup toplam 42 oda ve 80 yatagimiz vardir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kulaksız Camii Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kulaksız Camii Hakkında

Kulaksız Camii Otelleri İnşa kitabesi olmayan caminin 1814-15 yıllarında yapıldığı düşünülmektedir. Osmanlı mimarisinde, ağaç direklerin taşıdığı plan tipine bir örnektir. Dikdörtgen planlı yapı taş temel üzerine oturtulmuş olup, iç kısım ve kubbenin yapımında ahşap malzeme ağırlıklı olarak kullanılmıştır.Kulaksız Cami ilgi çekici ve orijinal yapılarımızdan biridir. Cami, mimari çevrelerce büyük Ulu Cami'nin maketi olarak da kabul edilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır