Kulaksız Camii Otelleri

Bu yerdeki 8 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kulaksız Camii Otelleri

Genel Bilgi

İnşa kitabesi olmayan caminin 1814-15 yıllarında yapıldığı düşünülmektedir. Osmanlı mimarisinde, ağaç direklerin taşıdığı plan tipine bir örnektir. Dikdörtgen planlı yapı taş temel üzerine oturtulmuş olup, iç kısım ve kubbenin yapımında ahşap malzeme ağırlıklı olarak kullanılmıştır.Kulaksız Cami ilgi çekici ve orijinal yapılarımızdan biridir. Cami, mi

Bilge Suite Otel

Merkez / Çorum /
Her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Çeşitli restoranlar, kafeler ve marketler, tesise 50 metre uzaklıkta bulunabilir.Otelde günün 24 saati resepsiyon hizmeti verilmektedir. Merzifon Havaalanı, tesise 68 km uzaklıktadır.

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum /
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Dalgıçlar Otel

Merkez / Merkez / Çorum /
4 yıldızlı otelimiz bizler için bir ilk olduğu kadar bölgemize de birçok ilkleri beraberinde getirerek kısa sürede sizlerinde desteği ile şehrin sosyal ve kültürel ihtiyacını bir nebze de olsun karşılama görevini yerine getirmiştir.

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum /
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Kulaksız Camii Hakkında

İnşa kitabesi olmayan caminin 1814-15 yıllarında yapıldığı düşünülmektedir. Osmanlı mimarisinde, ağaç direklerin taşıdığı plan tipine bir örnektir. Dikdörtgen planlı yapı taş temel üzerine oturtulmuş olup, iç kısım ve kubbenin yapımında ahşap malzeme ağırlıklı olarak kullanılmıştır.Kulaksız Cami ilgi çekici ve orijinal yapılarımızdan biridir. Cami, mimari çevrelerce büyük Ulu Cami'nin maketi olarak da kabul edilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır