Kocatepe Atatürk Anıtı ve Kitabesi Otelleri

En uygun Kocatepe Atatürk Anıtı ve Kitabesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kocatepe Atatürk Anıtı ve Kitabesi Otelleri

Basak Otel

Merkez / Afyon
Basak Otel, 1967 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Tesisimiz, 27 odalı 45 yataklı olup en iyi şekilde misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

MCG Çakmak Marble Hotel

Merkez / Afyon
Kalite ve güler yüzün buluştuğu MCG Çakmak Marble Hotel, sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunmaktadır.

Grand Arı Hotel

Merkez / Afyon
Ulaşım ve güvenlik açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Grand Arı Otel, Afyon Kalesi'ne yalnızca 1 km mesafede konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Budan Thermal & Spa Hotel Convention Center

Merkez / Afyon
Budan Thermal Otel, Afyon şehrinin termal kaynak bölgesinde yer alan bir oteldir. Termal sular bakımından zengin olan Afyon’da kurulmuş olan bu otel, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen turistleri ağırlamaktadır.

Oruçoğlu Oreko Ekspress Otel

Merkez / Afyon
Ülkemizin önemli markalarından "Oruçoğlu", 1970 yılında başlayan şirketleşme süreci, imalattan, hayvancılığa, lojistikten tarıma, üretimden turizm sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Lifestyle Hotel

Merkez / Afyon
As Hotel Afyon, Afyonkarahisar'da bulunmaktadır. 2009 yalında faaliyete başlamış olan otel, merkezi bir konuma sahiptir. As Hotel Afyon 5 katlıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kocatepe Atatürk Anıtı ve Kitabesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kocatepe Atatürk Anıtı ve Kitabesi Hakkında

Kocatepe Atatürk Anıtı ve Kitabesi Otelleri Milli Mücadele’nin önemli unsurlarından biri olan Kocatepe’de, 1953 yılında kesme taştan bir anıt yapılmış ve üzerine çiçek kabartmalı mermer yazıt konulmuştur. 1993 yılında ise alana Atatürk Anıtı eklenmiş ve çevre düzenlemesi de yapılarak ziyarete açılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır