Kırdak Koyu Otelleri

En uygun Kırdak Koyu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kırdak Koyu Otelleri

Genel Bilgi

Ölüdeniz Plajı'ndan doğuya doğru 1 km kadar giderseniz Kıdrak Koyu'nun tüm güzelliğine şahit olacaksınız. Yani kolay bir ulaşım yoluna sahiptir. Koyun ince kumlu ve geniş bir plajı vardır. Etrafı yeşilin her tonunu sunan çam ağaçlarıyla çevrilidir. Ölüdeniz otellerinin birinde konaklayacak ve burada güzel bir tatil yapacaksanız eğer, Kıdrak Koyu'na mu

Gondol Apart

Ovacık / Fethiye / Muğla
Bütün apartlar iki katlı dublextir. Üst kat yatak odası alt katta oturma odası, mutfak ve ikinci tuvalet bulunmaktadır.

Villa Lucia

Hisarönü / Fethiye / Muğla
Villa Lucia 5 yıldızlı bir otel’den beklediğiniz konforu sunan, lüks ve özenle donatılmış, yüksek kaliteyi ve modern kolaylıkları yaşayabileceğiniz mükemmel bir villa.

The Green Valley Hotel

Ovacık / Fethiye / Muğla
Ölüdeniz'in kalbinde yer alan Green Valley Hotel ücretsiz şemsiye ve şezlonglar ile çevrili bir açık yüzme havuzu sunmaktadır. Tesisin ortak alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilirsiniz.Buradaki her odada düz ekran TV ve klima sağlanır.

Orka Diamond Collection

Ölüdeniz / Fethiye / Muğla
Diamond Collection oldukça büyük ortak bir havuz etrafında bulunan 7 adet villa ile size muhteşem bir tatil imkanı sunmaktadır. Ovacık bölgemizin aşağı kısımlarında ve Orka Club Hotel’in hemen yanıbaşındadır.

Garden Rüya Hotel

Ovacik / Fethiye / Mugla
Misafir olarak gelin dost olarak ayrilin, Tatilde heyecani ve adrenali bizimle yasayin, Turkuaz mavisinin yesille bütünlestigi ender atmosferlerden biri olan Ölüdeniz'de RÜYA gibi bir tatil sizleri bekliyor.

Monta Verde Hotel & Villas

Ovacık / Fethiye / Muğla
Monta verde Hotel ve Monta verde Villaları, Çam ağaçlarıyla kaplı dağların çevrelediği muhteşem bir doğada Ölüdeniz Beldesinin Ovacık Köyünde yer almaktadır. Bölgenin en önemli özelliği yazları nemden uzak, ferah ve dağ esintili tertemiz havasıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kırdak Koyu Hakkında

Kırdak Koyu Otelleri Ölüdeniz Plajı'ndan doğuya doğru 1 km kadar giderseniz Kıdrak Koyu'nun tüm güzelliğine şahit olacaksınız. Yani kolay bir ulaşım yoluna sahiptir. Koyun ince kumlu ve geniş bir plajı vardır. Etrafı yeşilin her tonunu sunan çam ağaçlarıyla çevrilidir. Ölüdeniz otellerinin birinde konaklayacak ve burada güzel bir tatil yapacaksanız eğer, Kıdrak Koyu'na mutlaka gitmelisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır