Kıran Gölü Otelleri

Kıran Gölü otelleri, en uygun Kıran Gölü otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kıran Gölü Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris Kıran Gölün de yapılan bilimsel araştırmalara dayalı bir tarih belirlenmemeiştir.Bulgular doğrultusun da sadece korunmuş olan tapınak, tiyatro yapıları ile işlevleri henüz kesin olarak bilinmeyen beş yapı kalıntısı daha belirlenmiştir. Ayrıca, bölgeye özgü, basamaklı piramit mezarların yanı sıra yassı büyük dikdörtgen blokların üzerinde de ra

Derin Mavi Suit Butik Otel

Sögütköy / Marmaris / Mugla
Derin Mavi Suit Butik Otel, Ege'nin en çok yerli ve yabanci turist agilayan ili Mugla'nin Marmaris ilçesine bagli Sögüt'te yer almaktadir. Derin Mavi Suit Butik Otel tüm tesis genelinde ve konaklama odalarinda wi - fi baglantili internet bulunmaktadir.

Mavi Akvaryum Beach Otel

Söğütköy / Marmaris / Muğla
eyazın saflığı ve temizliği, mavinin huzuru ve serinliğinde, kristal berraklığındaki deniziyle sizlere sessiz, sakin, huzurlu, keçi boynuzu ve asma ağaçlarının gölgesinde, gün batımının olağanüstü güzelliğinde, aile ortamında eşsiz bir tatil sunmaktadı

Kerem Tatil Evi

Marmaris / Muğla
Dairenin modern olanaklar arasında laptop tipi bir kasa, televizyon, kanepe, çalışma masası, yüksek tavan vardır. Misafirlere 3 yatak odası sunulmaktadır.

Söğüt Nautilus

Söğütköy / Marmaris / Muğla
Marmarisin cennet köyü Söğüt'te yer alan pansiyonumuz siz tatilcilerimize keyifli ve huzurlu bir tatil sunmakta aynı zamanda işletmemize ait şezlonlarda berrak ve temiz denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.odalarımız deniz manzaralı ve konforludur...

Lotus Pansiyon Restorant

Söğütköy / Marmaris / Muğla
Ücretsiz Wi-Fi bulunan Lotus Pansiyon Restorant, Marmaris'e 50 km uzaklıktaki Söğüt'te konaklama imkanı sunmaktadır. Konuklar otel bünyesindeki restoranın tadını çıkarabilirler. Bu aile yanında konaklayanın her odasında klima ve TV bulunmaktadır.

Yüksel Pansiyon

Marmaris / Muğla
Önceligimiz misafirlerimize huzurlu, konforlu, temiz, aile ortamında tatillerini geçirmeleridir. Denize sadece 50 metre mesafededir. Pansiyonumuz 6 odalı olup, yaz-kış açıktır. Her odamızda balkon, deniz ve doğa manzarası, klima, internet mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kıran Gölü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kıran Gölü Hakkında

Kıran Gölü Otelleri Marmaris Kıran Gölün de yapılan bilimsel araştırmalara dayalı bir tarih belirlenmemeiştir.Bulgular doğrultusun da sadece korunmuş olan tapınak, tiyatro yapıları ile işlevleri henüz kesin olarak bilinmeyen beş yapı kalıntısı daha belirlenmiştir. Ayrıca, bölgeye özgü, basamaklı piramit mezarların yanı sıra yassı büyük dikdörtgen blokların üzerinde de rastlanan oyukların içine bu bölgede bulunan stel benzeri blokların yerleşmiş olabileceği bu araştırmalarla açıklanabilmektedir. Bu alanda rastlanan bir diğer mezar tipi de, üstleri, beşik çatı biçimli kapaklarla örtülmüş büyük blok taşlardan yapılmış oda mezarlardır.Kente,deniz yolu ile ulaşmak mümkündür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır