Yardım

Kayaköy Hayalet Şehir Otelleri

Kayaköy Hayalet Şehir otelleri, en uygun Kayaköy Hayalet Şehir otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Enso Inn Hotel

İyi
7.8
Kayaköy, Fethiye, Muğla
Enso ya da aydınlanma çemberi, uyumu, kendine güveni, dengeyi ve devamlılığı anlatır. Enso Inn Hotel & Restaurant, Kayaköy veya eski adıyla Levissi Mahallesi içerisinde 38 dönüm arazi üzerinde kuruludur.
İyi
7.8

Elitaş Apart Otel

Müthiş
9.5
Çalış, Fethiye, Muğla
Elitaş Apart Otel, 25 yıllık deneyimi ile Çalış Plajı'nda sizlere hizmet vermektedir.
Müthiş
9.5

Kayaköy Piramit Butik Otel

Kayaköy, Fethiye, Muğla
Tesisimiz dev mese agaçlari ve yesillikler içinde sessizlige sadece kus civiltilarinin ve sincaplarin eslik ettigi huzurlu bir dinlenme imkani sunmaktadir.

Fethiye Villa Sedirevi

Kayaköy Hayalet Şehir, Fethiye, Muğla
Fethiye'nin Eski Rum Yerleşkelerinden Biri Olan Kayaköy'de Bulunan Özel Havuzlu Taş Villamız Tarih Kokan Bir Atmosfer Yaşatıyor.

Çarıklı Villa

Kayaköy, Fethiye, Muğla
Tarih ve doğanın en güzel uyumunun sergilendiği, butik tatil bölgelerinden biri olan Fethiye Kaya Köyü'nde merkezi konumda yer alan bu şık villamız, özel tasarımı, kaliteli ve şık kullanım alanlarıyla eşsiz bir tatil keyfi sunuyor.

Kayaköy Pansiyon

Müthiş
9.7
Kayaköy, Fethiye, Muğla
1500 m²'lik bir alanda bahçe içerisine yerleşmiş 7 odamız ve açık havuzumuzla; Fethiye'nin doğası ve tarihi dokusuyla gözde yerlerinden biri haline gelmiş Kayaköy'de misafirlerimizi ağırlıyoruz.
Müthiş
9.7

Kayaköy Özel Havuzlu Villaları

Fethiye, Muğla
Kayaköy Özel Havuzlu Villaları, rustik yapısı, sade ve modern konaklama birimleri ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, açık yüzme havuzu ve bahçe bulunmaktadır.

Kayaköy Hayalet Şehir

Kayaköy Hayalet Şehir,Dar sokaklarında bulunan özgün mimari yapılarıyla sizi farklı bir zaman dilimine sürükleyecek bölgenin önemli turizm noktalarından biridir.Bölgede birçok araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırmalarda Kayaköy'ün Karmillassos Antik Kenti'nde kurulduğu bilgisi ortaya çıkmıştır. 11. veya 14ç yüzyılda bu Likya bölgesine Rumlar yerleşmiş, günümüzdeki kalıntılar da Rumların inşa ettiği yapılardır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor