Kayaköy Hayalet Şehir Otelleri

En uygun Kayaköy Hayalet Şehir otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kayaköy Hayalet Şehir Otelleri

Genel Bilgi

Kayaköy Hayalet Şehir,Dar sokaklarında bulunan özgün mimari yapılarıyla sizi farklı bir zaman dilimine sürükleyecek bölgenin önemli turizm noktalarından biridir.Bölgede birçok araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırmalarda Kayaköy'ün Karmillassos Antik Kenti'nde kurulduğu bilgisi ortaya çıkmıştır. 11. veya 14ç yüzyılda bu Likya bölgesine Rumlar yerle

Evita Apart Otel

Ölüdeniz / Fethiye
Günün her saatinde havuz başında güneşlenebilir, otel barından sipariş edeceğiniz alkollü alkolsüz içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Kayaköy Piramit Butik Otel

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Tesisimiz dev mese agaçlari ve yesillikler içinde sessizlige sadece kus civiltilarinin ve sincaplarin eslik ettigi huzurlu bir dinlenme imkani sunmaktadir.

Fethiye Villa Sedirevi

Kayaköy Hayalet Şehir / Fethiye / Muğla
Fethiye'nin Eski Rum Yerleşkelerinden Biri Olan Kayaköy'de Bulunan Özel Havuzlu Taş Villamız Tarih Kokan Bir Atmosfer Yaşatıyor.

Çarıklı Villa

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Tarih ve doğanın en güzel uyumunun sergilendiği, butik tatil bölgelerinden biri olan Fethiye Kaya Köyü'nde merkezi konumda yer alan bu şık villamız, özel tasarımı, kaliteli ve şık kullanım alanlarıyla eşsiz bir tatil keyfi sunuyor.

Yeniceri City Hotel

Merkez / Fethiye / Muğla
Konumumuz itibarı ile Otelimiz deniz, şehir ve Amintas Kaya Mezarı manzaralarına hakimdir.

City Life Demir Hotel

Fethiye Merkez / Fethiye / Muğla
City Life Demir Hotel Fethiye sehir merkezinde olup ünlü balik pazarina ve Paspatur çarsiya adim mesafededir. Otel 12 ay boyunca açik, oda Kahvalti ve Yarim pansiyon konseptinde hizmet veriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kayaköy Hayalet Şehir Hakkında

Kayaköy Hayalet Şehir Otelleri Kayaköy Hayalet Şehir,Dar sokaklarında bulunan özgün mimari yapılarıyla sizi farklı bir zaman dilimine sürükleyecek bölgenin önemli turizm noktalarından biridir.Bölgede birçok araştırma yapılmıştır. Yapılan araştırmalarda Kayaköy'ün Karmillassos Antik Kenti'nde kurulduğu bilgisi ortaya çıkmıştır. 11. veya 14ç yüzyılda bu Likya bölgesine Rumlar yerleşmiş, günümüzdeki kalıntılar da Rumların inşa ettiği yapılardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır