Kavron Yaylası Otelleri

En uygun Kavron Yaylası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kavron Yaylası Otelleri

Lorant Dağ Evi

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Yanı başımızda akan derenin huzur veren sesi ve yeşilin derinliği ile size hizmet vermekteyiz. Spor gezi sosyal faaliyetlerimiz hakkında lütfen bilgi alınız.

Ayder Çise Dağ Evleri

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Yaylası'nda huzurlu bir alanda yer alan Çise Dağ Evleri, bir restoran ve barbekü olanakları sunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Ayder Çise Dağ Evleri'nin odalarında düz ekran uydu TV, ısıtma sistemi ve kanepeli oturma alanı vardır.

Şelale Dağ Evleri

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Huzurlu Ayder Yaylası'nda bulunan Ayder Şelale Dağ Evi, çam ağaçlarıyla kaplı dağlar ve küçük şelaleler ile çevrili 3 otantik ahşap binada yer almaktadır. Dağ ve nehir manzaralı bir teras ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Ayder Elizan Hotel

Ayder / Çamlihemsin / Rize
Ayder Yaylasi'nda huzurlu bir konuma sahip Ayder Elizan Dag Evleri, küçük bir dereye bakan otantik bir ahsap binada yer almaktadir. Modern konaklama olanagi ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sunmaktadir.

Ayder Avusor Butik Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Avusor Butik Otel, sıcak ortamı, harika yöresel kahvaltısı, lüks odaları ve güler yüzlü hizmeti ile sizi doğaya davet ediyor. Aynı zamanda nehire yakın konumu, manzarası ve ücretsiz otopark hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Cennet Dağ Evleri

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Huzurlu Ayder Yaylası'nda bulunan Cennet Dağ Evi, çam ağaçlarıyla kaplı dağlar ve küçük şelaleler ile çevrili ahşap binada yer almaktadır. Dağ ve nehir manzaralı bir teras ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kavron Yaylası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kavron Yaylası Hakkında

Kavron Yaylası Otelleri Çamlıhemşin ilçesinin 19 km. güneydoğusunda yer alan Ayder yaylasından 10 km. Toprak yolla Aşağı Kavron yaylasına varılır. Ayder'den minibüs bulunabilir.Aşağı Kavron - Yukarı Kavron yaylaları arası üç kilometredir.Bu yayla, Kaçkar Dağına tırmanış yapacak dağcıların ilk kamp yeridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır