Kaklık Kazısı Otelleri

En uygun Kaklık Kazısı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kaklık Kazısı Otelleri

Genel Bilgi

1983-1984 yıllarında yapılan bir kurtarma kazısı olan Kaklık Kazısında iki yerleşim katı açığa çıkmıştır. Bazı tabakalardaki mimari kalıntılar karışık ve zayıftır. Bazı odalarında fırınlar ve ocaklar olan yapının boyalı ve badanalı olması zaman zaman yenilenerek tekrardan kullanıldığını göstermektedir. Eski Tunç Dönemine ait mezarlıklarda bulunan kazı

Budan Thermal & Spa Hotel Convention Center

Merkez / Afyon
Budan Thermal Otel, Afyon şehrinin termal kaynak bölgesinde yer alan bir oteldir. Termal sular bakımından zengin olan Afyon’da kurulmuş olan bu otel, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen turistleri ağırlamaktadır.

Oruçoğlu Oreko Ekspress Otel

Merkez / Afyon
Ülkemizin önemli markalarından "Oruçoğlu", 1970 yılında başlayan şirketleşme süreci, imalattan, hayvancılığa, lojistikten tarıma, üretimden turizm sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Basak Otel

Merkez / Afyon
Basak Otel, 1967 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Tesisimiz, 27 odalı 45 yataklı olup en iyi şekilde misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Lifestyle Hotel

Merkez / Afyon
As Hotel Afyon, Afyonkarahisar'da bulunmaktadır. 2009 yalında faaliyete başlamış olan otel, merkezi bir konuma sahiptir. As Hotel Afyon 5 katlıdır.

MCG Çakmak Marble Hotel

Merkez / Afyon
Kalite ve güler yüzün buluştuğu MCG Çakmak Marble Hotel, sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunmaktadır.

İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon

Merkez / Afyon
İkbal Thermal Hotel & Spa termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Afyon’a gezintiye davet ediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kaklık Kazısı Hakkında

Kaklık Kazısı Otelleri 1983-1984 yıllarında yapılan bir kurtarma kazısı olan Kaklık Kazısında iki yerleşim katı açığa çıkmıştır. Bazı tabakalardaki mimari kalıntılar karışık ve zayıftır. Bazı odalarında fırınlar ve ocaklar olan yapının boyalı ve badanalı olması zaman zaman yenilenerek tekrardan kullanıldığını göstermektedir. Eski Tunç Dönemine ait mezarlıklarda bulunan kazı alanında sürahi, çanak çömler gibi bazı eşyalarda bulunmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır