Kaçkar Dağları Milli Parkı Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Kaçkar Dağları Milli Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Milli Parkın Büyük bir bölümü Rize İli Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası ve bir kısmı da Artvin İli Yusufeli İlçesi sınırları dahilinde kalmaktadır.Kaçkar Dağları Milli Parkı 51.550 Hektar Alanı kapsamaktadır.Milli Parka, Karadeniz Bölünmüş Sahil Yolunu kullanarak Çamlıhemşin üzerinden ulaşılmaktadır. Çamlıhemşin-Rize arası 62 km. Ayder-Çamlıhemşin ara

Lorant Dağ Evi

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Yanı başımızda akan derenin huzur veren sesi ve yeşilin derinliği ile size hizmet vermekteyiz. Spor gezi sosyal faaliyetlerimiz hakkında lütfen bilgi alınız.

Hilaz Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Dağların eteğinde bulunan Hilaz Otel yaylanın tertemiz havasına ve doğanın eşsiz manzarasına sahiptir.Otelimizde dinlenme salonu,oyun salonu ve terasımız bulunmaktadır . Dileyen misafirlerimiz çevrede bisiklet gezisi yapabilirler.

VG Grand Anadolu Ayder

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Grand Anadolu Hotel Bungalow, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Ayder Dolunay Apart

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Tesisteki her birimde uydu TV, buzdolabı,su ısıtıcı, duş, saç kurutma makinesi,tüm mutfak gereçleri mevcuttur.ortak bir kamelya bahçe ve teras.tesis Trabzon havalimana 99,4 km uzaklıktadır.

Ayder Villa Gencal

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Gencal Villaları çok kişili konaklamalar için dizayn edilmiş ahşap evlerdir. Ayder'in en güzel şelalesine komşuluk eden villalarımız birbirinden bağımsız 3 oda, salon, banyo, tuvalet ve mutfaktan oluşmaktadır.

Villa Babil

Ayder / Çamlihemşin / Rize
oğanın eşsiz güzelliğiyle süslenmiş kıymetli ve konforlu anılar biriktirmeye ne dersiniz ? Şehrin stresli ortamından kaçıp, Ayder Yaylası'nın her insanı koşulsuz kucaklayan yeşilliğinde huzurlu ve asla unutamayacağınız bir deneyim için bir tatilden bek

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Kaçkar Dağları Milli Parkı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Kaçkar Dağları Milli Parkı Hakkında

Kaçkar Dağları Milli Parkı Otelleri Milli Parkın Büyük bir bölümü Rize İli Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası ve bir kısmı da Artvin İli Yusufeli İlçesi sınırları dahilinde kalmaktadır.Kaçkar Dağları Milli Parkı 51.550 Hektar Alanı kapsamaktadır.Milli Parka, Karadeniz Bölünmüş Sahil Yolunu kullanarak Çamlıhemşin üzerinden ulaşılmaktadır. Çamlıhemşin-Rize arası 62 km. Ayder-Çamlıhemşin arası ise 17 km. dir. Milli Parkın güney bölümüne ise Erzurum-Artvin Devlet Karayolunu kullanarak Yusufeli İlçesi, Sarıgöl Köyü, Altıparmak Köyü ve Yaylalar Köyü geçilerek ulaşılabilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır