Jeansanat Sahne Otelleri

Bu yerdeki 613 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Jeansanat Sahne Otelleri

Genel Bilgi

2002 yılının bir sonbahar akşamında ilk defa Tangojean pistinde insanlar dans etmeye başladılar. Türkiye’nin ilk tango kulübü olarak ortaya çıkan Tangojean kısa süre içerisinde daha fazlası olduğunu insanlara kanıtladı. Burası artık “Sonsuz Olasılıklar Dükkânı” olmuştu. Hiç beklemediğiniz bir anda kapıdan içeriye dünyanın en önde gelen müzisyenlerind

Lavanta Hotel

Beyoğlu / İstanbul
Butik Otelimiz,"Lavanta" Istiklal Caddesi’nin ikince paralelinde yer alıyor. Sosyal hayatın tam kalbi attiğ, toplu taşimalara yakın, Istanbul’un her dönem sosyal ve tarihi yapiların yürüme mesafesindedir.

Taksim Park Suites

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Taksim Park Suites Taksim Meydanı'na sadece 50 metre mesafede, hareketli İstiklal Caddesi'nin paralelinde faaliyet gösteren Taksim Park Suıtes klimalı modern odalar ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

Taxim Marin Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Taksim Meydanı'na sadece 500 metre mesafede, hareketli İstiklal Caddesi'nin paralelinde faaliyet gösteren Taxim Marin Hotel klimalı modern odalar ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır.

Karma Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Karma Hotel merkezi konumda olup, sessiz ve sakin bir sokakta bulunmaktadır. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren otelimizde konaklama süreniz boyunca tüm çalışanlarımızla gülür yüzlü hizmet anlayışı ile sizleri ağırlamaktayız.

Taksim Maya Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Otelimiz yeni bir tesistir, 11 odadan oluşmaktadır. Odalarda Wi-Fi, Led Tv,klima, buzdolabı, gardrop, minibar, emanet kasası, 24 saat sıcak su, buklet malzemeleri bulunmaktadır. Merkezi bir konumda olan otelimize siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Taxim Hostel

Taksim / Beyoglu / Istanbul
Taksim Hostel Istanbul'un hem tarihi, hem de eglence ve sanat açisindan önem arzeden merkezi Beyoglu'nda yer almaktadir.Taksim Meydani'na 5 dk. yürüme mesafesinde, Sultanahmet'e 3 km. ve Atatürk Havaalani'na 18 km.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Jeansanat Sahne Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Jeansanat Sahne Hakkında

Jeansanat Sahne Otelleri 2002 yılının bir sonbahar akşamında ilk defa Tangojean pistinde insanlar dans etmeye başladılar. Türkiye’nin ilk tango kulübü olarak ortaya çıkan Tangojean kısa süre içerisinde daha fazlası olduğunu insanlara kanıtladı. Burası artık “Sonsuz Olasılıklar Dükkânı” olmuştu. Hiç beklemediğiniz bir anda kapıdan içeriye dünyanın en önde gelen müzisyenlerinden birisi girebilir ve inanılmaz bir müzik ziyafeti yaşatabilirlerdi. Zaman içerisinde sürekli gelişen mekânın sabit kalan tek özelliği mucizelere sürekli ev sahipliği yapmasıydır.Burada her an her şey gerçekleşebilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır