İyilik Kayalığı Arkeoloji Parkı Otelleri

En uygun İyilik Kayalığı Arkeoloji Parkı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İyilik Kayalığı Arkeoloji Parkı Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris İyilik Kayalığı Arkeoloji Parkı,yerleşim merkezinde antik döneme ait sosyal, kültürel, din ve ekonomik buluntu ve kalıntıları olduğu gibi koruyarak günümüze taşıyan tek arkeolojik alandır. Elde edilen veriler ile saptanabilen kesin tarihi M.Ö 4yy ? M.S 4yy arasına aittir. Ele geçen pek çok buluntu özellikle de mezar buluntuları ilk şekilleri

Club Karakas Apart Otel

Merkez / Marmaris / Mugla
Club Karakaş, konaklamanın tadını rahatlık ve konfor hissini her an yaşayarak çıkartacağınız yer. Club Karakaş, sıcak bir atmosferde güler yüzlü personeliyle evinizdeki rahatlığı tatile taşıyor. Mimari tarzda inşa edilmiş ve yeni bir binadır.

Cihantürk Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla
Otel bünyesinde çocuk havuzuyla birlikte, geniş bir yüzme havuzu, yiyecek ve içecek servisi yapılabilen barı, Türk ve dünya mutfağından çeşitli yiyeceklerin servis edildiği A’la carte restaurantımız vardır.

Yeşim Apart

Merkez / Marmaris / Muğla
Odalarda misafirlere ücretsiz kablosuz internet erişimi sunulmaktadır. Odalarda; klima, mini bar, LCD televizyon, uydu kanalları, masa, telefon bulunmaktadır.

Maris Beach Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla
Egenin eşsiz mavisinin ve muhteşem yeşilinin birbiri ile kucaklaştığı Marmaris koyunda yer almaktadır. Marmaris merkeze 2 km, Dalaman havaalanına 95 km mesafedeki otelimiz denize sıfır konumda bulunmaktadır.

Halıcı Hotel

Marmaris / Muğla
Marmaris merkezinde konumlanan “Halıcı Hotel”, plaja 4 dakikalık yürüme mesafesinde. Akdeniz'e 100 metre mesafede faaliyet gösteren bu otel, özel balkonlu ve klimalı odalara ev sahipliği yapmaktadır.

Aegean Park

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Aegean Hotel'in bünyesinde 2 adet açık havuz, 1 adet çocuk havuzu, açık ve kapalı restoran, kablosuz Wi-Fi, bar, çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetleri sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İyilik Kayalığı Arkeoloji Parkı Hakkında

İyilik Kayalığı  Arkeoloji Parkı Otelleri Marmaris İyilik Kayalığı Arkeoloji Parkı,yerleşim merkezinde antik döneme ait sosyal, kültürel, din ve ekonomik buluntu ve kalıntıları olduğu gibi koruyarak günümüze taşıyan tek arkeolojik alandır. Elde edilen veriler ile saptanabilen kesin tarihi M.Ö 4yy ? M.S 4yy arasına aittir. Ele geçen pek çok buluntu özellikle de mezar buluntuları ilk şekilleri ile tespit edilmişlerdir. İyilik Kayalıkları olarak bilinen 8 bin 342 metrekarelik alan ile tepe eteğindeki 2 bin 100 metrekarelik alan 1. derece SİT alanı kapsamına alındı ve İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı olarak ziyarete açıldı. Parkta MÖ 4. yy’a ait olduğu belirlenen arkeolojik kalıntılar sergileniyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır