İscehisar Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İscehisar Otelleri

Genel Bilgi

merkeze 25 km uzaklıkta bulunan bölgenin ismini Türk boylarından aldığı bilinmektedir. Dünyanın en kaliteli 1. sınıf mermeri bu bölgeden çıkarılmaktadır, Roma döneminden günümüze kadar değerli anıtların mermerleri bu bçlgeden çıkarılmaktadır. Anıtkabir'den Beyaz saraya kadar dünyanın çoğu ülkeleri en değerli anıtları için mermeri bu bölgeden tedarik e

Budan Thermal & Spa Hotel Convention Center

Merkez / Afyon /
Budan Thermal Otel, Afyon şehrinin termal kaynak bölgesinde yer alan bir oteldir. Termal sular bakımından zengin olan Afyon’da kurulmuş olan bu otel, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen turistleri ağırlamaktadır.

Oruçoğlu Oreko Ekspress Otel

Merkez / Afyon /
Ülkemizin önemli markalarından "Oruçoğlu", 1970 yılında başlayan şirketleşme süreci, imalattan, hayvancılığa, lojistikten tarıma, üretimden turizm sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon

Merkez / Afyon /
İkbal Thermal Hotel & Spa termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Afyon’a gezintiye davet ediyor.

MCG Çakmak Marble Hotel

Merkez / Afyon /
Kalite ve güler yüzün buluştuğu MCG Çakmak Marble Hotel, sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

İscehisar Hakkında

İscehisar Otelleri merkeze 25 km uzaklıkta bulunan bölgenin ismini Türk boylarından aldığı bilinmektedir. Dünyanın en kaliteli 1. sınıf mermeri bu bölgeden çıkarılmaktadır, Roma döneminden günümüze kadar değerli anıtların mermerleri bu bçlgeden çıkarılmaktadır. Anıtkabir'den Beyaz saraya kadar dünyanın çoğu ülkeleri en değerli anıtları için mermeri bu bölgeden tedarik etmektedir. bölge gerek tarihse gerek hava ve doğasıyla özellikle dağ sporcuların ilgisini cekmektedir. bölgeye ulaşım karayolu ile çok kolaydır

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır