Yeniceköy Otelleri

En uygun Yeniceköy otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yeniceköy Otelleri

Genel Bilgi

Morrian Hotel

Yeniceköy / İnegöl / Bursa
Morrian Hotel & Spa; 12 suit odası, 18 deluxe odası ve 121 şık tasarımlı, şehre kuşbakışı bakan manzaralı odaları ile size evinizin rahatlığını yaşatırken lüks ve konforun da eşsiz birleşimini sunmaktadır.

Hotel Park Inegol

İnegöl / Bursa
Bursa'nın en yeni otellerinden biri olan Hotel Park İnegöl, tarihi İpek Yolu güzergahının ilk duraklarından İnegöl'de hizmete girmiştir.

Royal Hotel İnegöl

İnegöl / Bursa
İnegöl'de yer alan Royal Hotel İnegöl, misafirlerini modern tasarımlı odalarında ağırlıyor. Lüksü ve konforu bir araya getiren tesis, keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin 52 odası mevcut.

Hotel City İnegöl

İnegöl / Bursa
Hotel City İnegöl, iş dünyasına yönelik olarak modern bir tarzda hazırlanan, odalarıyla estetik iç tasarımlarıyla kişiye özel, kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Sanayinin önemli bir merkezi konumunda İnegöl 'ün kalbinde kapılarını açtı.

Adena Yeşil Vadi Otel

İnegöl / Bursa
Doğal güzelliği korunarak inşa edilmiş ahşap ağırlıklı bir mimarisi bulunan Yeşil Vadi, odalarından lobisine restoranına kadar doğa ile baş başa olmanızı sağlıyor. Tesisimiz 120 yatak kapasiteli olup otel, restoran ve kafeterya bölümlerinden oluşmaktadır.

Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel

İnegöl / Bursa
Oylat Kaplıcaları Bursa ilinin İnegöl ilçesinde etkileyici doğası şifalı suları ile ün yapmış, yerli yabancı misafirlerin sağlık bulduğu bir kaplıca vadisidir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır