İnegöl Otelleri

İnegöl otelleri, en uygun İnegöl otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İnegöl Otelleri

Genel Bilgi

Son yıllarda hızla büyüyen ve gelişen İnegöl, yeni yapılan ulaşım yollarıyla da önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Bursa'nın merkezine yakınlığı da İnegöl otellerinde konaklayan misafirlerin birçok yeri gezip görmesine imkan tanıyor. Yılda binlerce turistin ziyaret ettiği Oylat Kaplıcaları, İnegöl'deki gezilecek yerlerin başında gelir. Doğal bir

Royal Hotel İnegöl

İnegöl / Bursa
İnegöl'de yer alan Royal Hotel İnegöl, misafirlerini modern tasarımlı odalarında ağırlıyor. Lüksü ve konforu bir araya getiren tesis, keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin 52 odası mevcut.

Morrian Hotel

Yeniceköy / İnegöl / Bursa
Morrian Hotel & Spa; 12 suit odası, 18 deluxe odası ve 121 şık tasarımlı, şehre kuşbakışı bakan manzaralı odaları ile size evinizin rahatlığını yaşatırken lüks ve konforun da eşsiz birleşimini sunmaktadır.

Oylat Kaplıcaları Aşiyan Otel

İnegöl / Bursa
Oylat Kaplıcaları Bursa ilinin İnegöl ilçesinde etkileyici doğası şifalı suları ile ün yapmış, yerli yabancı misafirlerin sağlık bulduğu bir kaplıca vadisidir.

Oylat Kaplıcaları Çağlayan Otel

İnegöl / Bursa
Oylat Kaplıcaları Bursa ilinin İnegöl ilçesinde etkileyici doğası şifalı suları ile ün yapmış, yerli yabancı misafirlerin sağlık bulduğu bir kaplıca vadisidir.

Celal Bey Konağı

Kestel / Bursa
Celal Bey Konağı 2019 Eylül ayında hizmete girmiş olup toplam 14 ana binada ve 6 adette kıl çadır olmak üzere 20 adet odasıyla hizmete girmiştir. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet verecek otelimizde evinizin rahatlığında konaklama rahatlığı sunmaktayız.

Gököz Natural Park

Keles / Bursa
Konaklama birimlerinde klima, yemek alanı ve düz ekran TV içeren oturma alanı vardır. Bazıları teraslı ve/veya balkonludur. Buzdolabı ve su ısıtıcısı da mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İnegöl Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İnegöl Hakkında

İnegöl Otelleri

Son yıllarda hızla büyüyen ve gelişen İnegöl, yeni yapılan ulaşım yollarıyla da önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Bursa'nın merkezine yakınlığı da İnegöl otellerinde konaklayan misafirlerin birçok yeri gezip görmesine imkan tanıyor.

Yılda binlerce turistin ziyaret ettiği Oylat Kaplıcaları, İnegöl'deki gezilecek yerlerin başında gelir. Doğal bir güzellik içindeki şifalı sularıyla efsane olan Oylat Kaplıcalarının yakınında yer alan, Türkiye'nin üçüncü büyük mağarası olan Oylat Mağarası da görülmeye değer. Oylat Kaplıcaları'nın civarında bulunan lüks oteller için otelz.com üzerinden rezervasyonunuzu yaptırabilir, bu şifa merkezinde ve konforlu otelinizde tüm stresinizden arınabilirsiniz. Üç çeşmeden birinden akan Çitli Maden Suyu'nun kaynağı olan Çitli Köyü'ne de mutlaka uğramalı, doğanın mucizesine tanık olmalısınız.

 Kentin kültürel, sosyal ve tarihsel zenginliğine ışık tutan İnegöl Kent Müzesi ise İnegöl'ün merkezinde yer alan İshakpaşa Külliyesi'nin yanında yer alan çınarların altında sizlere Bursa'yı tanıtmak için bekliyor.

 İnegöl'de yemek denilince elbette hepimizin aklına gelen İnegöl Köftesi'nin tadına asıl yerinde bakmazsanız olmaz. İnegöl alışveriş Merkezi ise içinde bulunan sokakları ve marka karması ile Marmara Bölgesi'nin en iddialı AVM'lerinden biri olarak gösteriliyor. Bir yaşam alanı olarak inşa edilmiş alışveriş merkezinin mimarisi de dünya standartlarında bir etkileyiciliğe sahip.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır