İçmeler Plajı Otelleri

Bu yerdeki 150 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İçmeler Plajı Otelleri

Portofino Hotel Marmaris

Içmeler / Marmaris / Mugla
Marmaris İçmeler Koyu'nda bulunan Otel Portofino, Akdeniz kıyıları boyunca uzanan halk plajına sadece 40 metre mesafededir. Otelde açık yüzme havuzu ve özel balkona sahip klimalı odalar bulunmaktadır. Parke zeminli olan tüm odalarda TV bulunmaktadır.

Hotel Private

İçmeler / Marmaris / Muğla
Private Hotel yer alan odalar modern yapıları ve sürekli bakımlı olmaları ile konfor ve dinlenmek için tasarlanmıştır. Her oda kendine ait balkon, televizyon ve buzdolabına sahiptir.

Diva Otel

İçmeler / Marmaris / Muğla
Antalya'?nın popüler tatil merkezlerinden Alanya'?da yer alan Diva Apart Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil vadediyor.

İçmeler Apart Otel

İçmeler / Marmaris / Muğla
İçmeler bölgesinde bulunan bu tesis plaja sadece 80 metre uzaklıktadır. İçmeler Apart'ta açık yüzme havuzu ve deniz manzarasına sahip klimalı odalar bulunmaktadır. Otelin tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Devamli Hotel Marmaris

İçmeler / Marmaris / Muğla
Devamlı Hotel 1988 yılında Mustafa DEVAMLI Tarafından kurulmuş ve 1997 yılına kadar kendisi tarafından işletilmiştir. Kendisinden sonra eşi ve çocukları bu görevi alıp 2004 yılında da oteli tamamen yenilemişlerdir.

Vela Hotel

İçmeler / Marmaris / Muğla
İçmeler Plajı'na yalnızca 300 metre mesafedeki Vela Hotel, açık yüzme havuzu ile hizmet vermektedir. Odalar klima, uydu TV ve minibar ile donatılmıştır. Hotel Vela'nın tüm odaları modern mobilyalarla döşenmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İçmeler Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

İçmeler Plajı Hakkında

İçmeler Plajı Otelleri Marmaris'8 km uzaklıkta olan Marmaris İçmeler Plajı tatilcilerin ve denizi sevenlerin en uğrak yeri.Deniz suyu ısısı normal sıcaklıkta olan plaj da denize girerken adaların ve manzara'nın tadını çıkarabilirisiniz.Plaja düzenli olarak minübüs seferleri bulunmaktadır.Merkezi bir konumda olduğundan konaklama sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır