Hüsrev Ağa Cami Otelleri

En uygun Hüsrev Ağa Cami otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hüsrev Ağa Cami Otelleri

Genel Bilgi

Sultan II. Selim’in Kızlarağası Hüsrev Ağa 1554-1555 yıllarında yaptırmıştır. Kitabesi olmamakla beraber caminin Hüsrev Ağa tarafından yaptırıldığı yazma kaynaklardan öğrenilmiştir. Kesme taş ve tuğladan, 8.90x8.90 m. ölçüsünde kare planlı olarak yapılmıştır.Duvarlar yatay ve dikey ikişer sıra yassı tuğla ve araları kaba yontma taştan örülmüştür.Cam

Asmalı Han Hotel

Merkez / Manisa
Manisa’nın merkezinde nostaljik atmosferi ve konforlu odalarıyla öne çıkan Asmalı Han, kültürel tarihi dokusu bozulmadan yeniden restore edilmiş binasında hizmet veriyor.

Giritligil Otel

Merkez / Manisa
Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan otel odalarında uluslararası standartlarda üretilmiş banyo malzemeleri misafirlere hediye edilmektedir. Her oda da usb şarj başlığı bulunmaktadır.

Looks Hotel

Merkez / Manisa
Manisa Organize Sanayii Bölgesi’ne 7 km. mesafede olup yakınındaki çarşı, alışveriş merkezleri, restoranlar, sinemalar, sosyal - kültürel merkezler ve spor merkezleri ile de misafirlerine avantajlı bir konaklama imkânı sağlamaktadır.

My Rezidans Hotel

Merkez / Manisa
Her şeyin estetik, kalite ve rahatlık konseptinde düşünüldüğü bir yer var ! Manisa' da modern bir yaşamın tüm renkleri estetik, kaliteli, sağlam bir yapı ile birliktedir. Yaşam kalitesini zirveye ulaştıracak tüm gereksinimler hazırlanmıştır.

Hotel Arma

Merkez / Manisa
1980 Yılından bu yana turizm sektöründeki tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, 3 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımın üzerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

Oruçoğlu Oreko Otel

Kuşlubahçe / Merkez / Manisa
Manisa'da bulunan Oruçoğlu Oreko Hotel ücretsiz wifi ve LCD TV içeren klimalı odalar ile hizmet vermektedir. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark, toplantı olanakları ve 24 saat açık bir resepsiyon vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hüsrev Ağa Cami Hakkında

Hüsrev Ağa Cami Otelleri Sultan II. Selim’in Kızlarağası Hüsrev Ağa 1554-1555 yıllarında yaptırmıştır. Kitabesi olmamakla beraber caminin Hüsrev Ağa tarafından yaptırıldığı yazma kaynaklardan öğrenilmiştir. Kesme taş ve tuğladan, 8.90x8.90 m. ölçüsünde kare planlı olarak yapılmıştır.Duvarlar yatay ve dikey ikişer sıra yassı tuğla ve araları kaba yontma taştan örülmüştür.Caminin önündeki son cemaat yeri yanmış ve günümüze gelememiştir.Bugün onun yerine camekânlı bir sundurma yapılmıştır.Büyük Manisa yangınında yanındaki medresesi yanmış ve günümüze hiçbir izi gelememiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır