Helva Bar Otelleri

Helva Bar otelleri, en uygun Helva Bar otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Helva Bar Otelleri

Genel Bilgi

Helva, günün müzik trendlerini gece kulübünün atmosferine hemen yansıtıyor, zaten gelenlerin çoğu Helva'nın ününü ve onun neler yaptığını bildikleri için geliyorlar...Kış için kapalı mekânları, denizi anımsatan aksesuarları, dekorasyonu, geniş bir barı bulunmakta. Güne uygun ama nostaljiyi elden bırakmayan müziğiyle sanki eski devirlerin Bodrum'undası

Moonshine Hotel & Suites

Merkez / Bodrum / Muğla
Moonshine Hotel & Suites, Bodrum Kalesi'ne sadece 400 metre mesafede yer alır. Yemyeşil bahçelerle çevrilmiş açık bir yüzme havuzuna ev sahipliği yapan otelde, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oturma alanı ve uydu TV ile donatılmış klimalı odalar bulunmaktadır.

Mars Villas Apart Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Mars Villaları Apart Hotel şehir merkezinde bahçe içinde bir konum sunar. Konaklama birimi 3 katlı dupleks villadır.

Villa Sante

Bodrum Merkez / Bodrum / Muğla
Deniz manzaralı Villa Sante, Bodrum denizinin ve eşsiz Bodrum evlerinin manzarasını ayaklarınızın altına sermektedir. Özenle dekore edilmiş villada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanakları düşünülmüştür.

Bodrum Stone House Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Özenle dekore edilmiş bir Bodrum Taş evindeyiz, dekorasyonun şekillenmesinde Bodrumun yaşam biçimi etkili olmuş. Burada tatil yapmayı tercih edenler, eskinin ve yeninin birbiriyle yumuşak geçişler sağlamış olduğunu fark edecekler.

Costa Maya Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Costa Maya Bodrum, Ege’de eğlenceyi muhteşem bir denizle buluşturan Bodrum merkezde huzurlu bir tatil adresi sunuyor. Halk plajına kısa bir yürüme mesafesinde yer alan tesis, kendisine ait açık havuza ve güneşlenme terasına sahip.

Londa Oda Bodrum

Merkez / Bodrum / Muğla
Standart bir otelden ziyade, sizlerin de zevkine uygun olmasını hedeflediğimiz odalarımız ve kendinizi evinizdeymiş gibi sıcak ve rahat hissedeceğiniz bahçemizi sizlere açtık.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Helva Bar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Helva Bar Hakkında

Helva Bar Otelleri Helva, günün müzik trendlerini gece kulübünün atmosferine hemen yansıtıyor, zaten gelenlerin çoğu Helva'nın ününü ve onun neler yaptığını bildikleri için geliyorlar...Kış için kapalı mekânları, denizi anımsatan aksesuarları, dekorasyonu, geniş bir barı bulunmakta. Güne uygun ama nostaljiyi elden bırakmayan müziğiyle sanki eski devirlerin Bodrum'undasınız ya da bir yat kulübünde Helva'da. Aracınızı valeye bırakıp gönlünüzce eğlenebilir, denize karşı buz gibi içkinizi yudumlayabilirsiniz. Size arkada çalan ve içinizi kıpır kıpır edecek Helva'nın müzikleri eşlik edecektir.Mekanda kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.Tadı kaçmayan,kaliteyi bozmayan mekanlar arasında.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır