Haron (Cehennem Kayıkçısı) Otelleri

Haron (Cehennem Kayıkçısı) otelleri, en uygun Haron (Cehennem Kayıkçısı) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Haron (Cehennem Kayıkçısı) Otelleri

Genel Bilgi

Burada kayalara oyulmuş dev bir büst bulunmaktadır. Büst, başında örtü bulunan tamamlanmış kabartma bir insan portresidir. Bu kabartmalar Antiochus döneminde bir veba salgını sırasında yapılmıştır. Çok sayıda insanın ölümüne yol açan salgını önleyebilmek için bir kahine danışılmış ve onun tavsiyesi üzerine dağa şehre yüksekten bakan kayalık kesim oyul

Çankaya Konakları Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
Ünlü Kurtuluş Caddesi'nde tarihi bir binada yer alan Çankaya Konakları Hotel, Antakya merkezinde yer almaktadır. Otel modern olanaklara sahip konaklama birimleri ve konforlu bir avlu sunmaktadır. Wi-Fi erişimi otel genelinde ücretsizdir.

Luwi Antakya Boutique Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
M.Ö. 2000’li yıllarda bulunduğumuz bölgede yaşamış, Hitit medeniyeti ve dilini; kısaca Anadolu topraklarını derinden etkilemiş Anadolu’nun en eski halklarından biri…

Fi Hostel

Merkez / Antakya / Hatay
Tescilli bir marka olan Fi Hostel, Antakya'nin ilk ve tek hostelidir. Antakya merkezde tarihi bir konagin 2016'da restore edilmesiyle faaliyetlerimize basladik.

Yeşil Ev Cafe & Boutique Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
Yeşil Ev Cafe & Boutique Hotel, beş odası ile misafirlerini ağırlıyor. Tarihin doğal güzelliğini ve huzurlu atmosferini doyasıya yaşama imkanı sunan tesis, her biri farklı yöresel ürün ismi verilmiş odaları ile hizmet veriyor.

Jasmin Konak Otel

Merkez / Antakya / Hatay
Antakya otellerinden olan Jasmin Konak Butik Otel ile en keyifli konaklama seçenekleri sizi bekliyor. Hatay Havlimanına 30 km ve şehir merkezine 1 km mesafede yer alan Jasmin Konak Butik Otel’de restoran, wi-fi ve rahat oda seçenekleri sunulmaktadır.

Liwan Deluxe Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
Konak, Antakya'nın soylu ailelerinden Halefoğlu ailesine ev sahipliği yapmıştır. Uzun yıllar Cemile Halefoğlu Konağı olarak da anılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Haron (Cehennem Kayıkçısı) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Haron (Cehennem Kayıkçısı) Hakkında

Haron (Cehennem Kayıkçısı) Otelleri Burada kayalara oyulmuş dev bir büst bulunmaktadır. Büst, başında örtü bulunan tamamlanmış kabartma bir insan portresidir. Bu kabartmalar Antiochus döneminde bir veba salgını sırasında yapılmıştır. Çok sayıda insanın ölümüne yol açan salgını önleyebilmek için bir kahine danışılmış ve onun tavsiyesi üzerine dağa şehre yüksekten bakan kayalık kesim oyularak üzerine ölümleri önleyecek sözler yazılmıştır.Günümüzde halen orjinalliğini kaybetmemiş yapıyı görmeden asla Hatay'dan ayrılmayın.Şehir Merkezine 20 km uzaklıkta şehre bakan tepede bulunur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır