Hamid Muzaffer Paşa Camisi Otelleri

Bu yerdeki 17 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Hamid Muzaffer Paşa Camisi Otelleri

Genel Bilgi

Hamid Muzaffer Paşa Camisi, 16.yüzyılın ortalarında, Hüseyin oğlu Rüstem Bey tarafından yaptırılmıştır. Üzeri toprak damla örtülmüş cami, diktörtgen planlıdır. Caminin en dikkat çekici özelliği ise içinde bulunan ahşap minberdir. Bu minber, maalesef günümüze ulaşamayan Beyler Camisi'ne aittir ve burada sergilenmektedir. Minber, Selçuklu ve Beylikler D

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Bilge Suite Otel

Merkez / Çorum
Her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Çeşitli restoranlar, kafeler ve marketler, tesise 50 metre uzaklıkta bulunabilir.Otelde günün 24 saati resepsiyon hizmeti verilmektedir. Merzifon Havaalanı, tesise 68 km uzaklıktadır.

Real Residence Hotel

Merkez / Çorum
Otelimizde misafirlerimiz için tek kisilik, çift kisilik, dublex ve suite olmak üzere odalarimiz mevcut olup toplam 42 oda ve 80 yatagimiz vardir.

Şirin Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve Konforu Uygun fiyatlarla bir arada Bulmak İstiyorsanız,Çorumda'ki Huzurlu Yuvanız siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir.Odalarımızda minibar,24 saat sıcak su,kablosuz internet bulumaktadır.

Şirin Apart Çorum

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve konforu uygun fiyatlarla bir arada bulmak istiyorsanız, Çorum’da ki huzurlu yuvanız Şirin Apart siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir. Odalarımızda uydu TV, 24 saat sıcak su, Wi-Fi bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Hamid Muzaffer Paşa Camisi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Hamid Muzaffer Paşa Camisi Hakkında

Hamid Muzaffer Paşa Camisi Otelleri Hamid Muzaffer Paşa Camisi, 16.yüzyılın ortalarında, Hüseyin oğlu Rüstem Bey tarafından yaptırılmıştır. Üzeri toprak damla örtülmüş cami, diktörtgen planlıdır. Caminin en dikkat çekici özelliği ise içinde bulunan ahşap minberdir. Bu minber, maalesef günümüze ulaşamayan Beyler Camisi'ne aittir ve burada sergilenmektedir. Minber, Selçuklu ve Beylikler Dönemi yapılarına göre işçilik ve süsleme açısından oldukça farklılık gösterir. Hamid Muzaffer Paşa Camisi, mutlaka ziyaret edilmesi gereken yapılardandır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır