Güzel Sanatlar Fakültesi Otelleri

Bu yerdeki 283 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Güzel Sanatlar Fakültesi Otelleri

Genel Bilgi

Fakülte, 2009 Haziran ayında, Bodrum merkezdeki eski binasından Ortakent Yerleşkesi’ndeki yeni binalarına taşınmış olup, eğitim ve öğretim burada sürdürülmektedir.2004 yılında Bodrum'da, Resim ve Grafik Bölümleriyle eğitim-öğretim yılına başlayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 2005 yılında açılan Heykel Bölümü'yle eğitim ve

Villa Rosa

Bodrum / Mugla
edasa Antik Kenti 0,8 km Oasis Alışveriş Kültür Ve Eğlence Merkezi 1,8 km Mindos Kapısı 2,2 km Bodrum Anfi Tiyatro 2,7 km Bodrum Değirmenleri 3 km Midtown Alışveriş Merkezi 3 km Halikarnas Mozolesi 3,1 km Bodrum Marina 3,1 km Bodrum Sualtı Arkeoloji Mü

Bodrum Ortakentte Denize Yakın Sitede Yazlık Daire BD204

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bu muhteşem günlük kiralık yazlık daire, Bodrum / Ortakent bölgesinde yeşillikler içinde küçük ve şirin bir site içinde bulunmaktadır. Yazlık, ortakent plajına 300 metre mesafede olup düzayaktır. Sitede ortak kullanımda yüzme havuzu vardır.

Amfora Hotel Bodrum

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bodrum'un tatil için en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Ortakent’te yer alan Amfora Hotel Bodrum, Yahşi Plajı kıyısındaki konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirler tarafından beğeniliyor.

Tümay Hotel Bitez

Bitez / Bodrum / Muğla
Tümay Hotel 1600m2 alan üzerine kurulu olup, 27 standart oda ve 1 aile odası ile toplam 28 odadan oluşmaktadır. Bitez sahiline 70 metre mesafededir.

Bitez Hakan Butik Otel

Bitez / Bodrum / Muğla
Otelimiz lokasyon olarak denize 50 metre, Bodrum merkeze 8 km, havalimanına 40 km uzaklıktadır. Önünden geçen toplu taşıma araçları ile rahatça merkeze veya alış-veriş merkezlerine ulaşabilirsiniz. Butik otelimiz toplamda 19 konaklama odasına sahiptir.

Gloria Tibi Ortakent

Ortakent / Yahşi / Bodrum / Muğla
loria Tibi Ortakent, Bodrum'a bağlı Ortakent Yahşi'de, denize 100 metre uzaklıkta konuklarına kapılarını açmaktadır. 5 dakikalık yürüyüş mesafesindeki plaj alanında şemsiye ve şezlong mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Güzel Sanatlar Fakültesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Güzel Sanatlar Fakültesi Hakkında

Güzel Sanatlar Fakültesi Otelleri Fakülte, 2009 Haziran ayında, Bodrum merkezdeki eski binasından Ortakent Yerleşkesi’ndeki yeni binalarına taşınmış olup, eğitim ve öğretim burada sürdürülmektedir.2004 yılında Bodrum'da, Resim ve Grafik Bölümleriyle eğitim-öğretim yılına başlayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 2005 yılında açılan Heykel Bölümü'yle eğitim ve öğretime devam etmektedir.Güzel Sanatlar Fakültesine öğrenci alımları özel yetenek sınavı ile yapılmaktadır.Dha detalı bilgi alabilmek için Fakültenin Web sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır