Güvercinada Kalesi Otelleri

Bu yerdeki 181 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Güvercinada Kalesi Otelleri

Genel Bilgi

Kuşadası Körfezinin girişinde, limanı koruyabilecek bir pozisyonda inşa edilmiştir. Ada üzerinde, Barbaros Hayrettin Paşa tarafından yaptırılan bir iç kale ve İlyas Ağa tarafından yaptırılan surlar yer almaktadır. Bu surlar Mora İsyanı sırasında adalardan ve denizden gelebilecek saldırıları önleyebilmek için yaptırılmıştır. Surlar adayı çepeçevre sara

Efe Boutique Hotel

Merkez / Kuşadasi / Aydin
Kuşadası sahilinde, Ege Denizi?nin eşsiz manzarasına açılan otel, Güvercinada ve liman arasında konumlanıyor. Otel modern ve ferah bir tasarıma sahip mekanları ile misafirlerini ağırlıyor.

Carina Hotel

Yılancıburnu / Kuşadasi / Aydin
Hotel Carina,Ege’nin en güzel liman şehri Kuşadası’nda denizin gökyüzüne karıştığı doyumsuz manzaraya karşı unutulmaz bir kaçış noktasıdır.

Otel Kayhanbey

Merkez / Kusadasi / Aydin
Kayhanbey Hotel; Aydin Kusadasi merkezinde yer almaktadir. Denize 50 mt mesafededir.Kusadasi marina , çarsi , eglence mekanlari ve diger popüler bölgelere 100 mt mesafededir.

Neopol Hotel Deluxe

Yılancıburnu / Kuşadasi / Aydin
İçinizdeki derinlik dışınıza, mavinin ve yeşilin her tonu kalbinize yansıyacak. Sabahın eşsiz sakinliğinde, kuş seslerini duyarken, doğanın size getirdiği serin ve huzurlu esintiyi en derinde hissedeceksiniz.

Altınsaray Hotel

Merkez / Kuşadasi / Aydin
Ege Denizi'ne bakan çam ağaçları ile bezeli bir burunda yer alan Altınsaray, görkemli bir Osmanlı konağını andırmaktadır. Otelde açık havuz ve içinde hidromasajlı küvetin yanı sıra geleneksel Türk hamamı bulunan bir SPA vardır.

Asia Apart Hotel

Kusadasi / Aydin
Odalarimiz balkonlu ve deniz manzaralidir. Siz degerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Güvercinada Kalesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Güvercinada Kalesi Hakkında

Güvercinada Kalesi Otelleri Kuşadası Körfezinin girişinde, limanı koruyabilecek bir pozisyonda inşa edilmiştir. Ada üzerinde, Barbaros Hayrettin Paşa tarafından yaptırılan bir iç kale ve İlyas Ağa tarafından yaptırılan surlar yer almaktadır. Bu surlar Mora İsyanı sırasında adalardan ve denizden gelebilecek saldırıları önleyebilmek için yaptırılmıştır. Surlar adayı çepeçevre saracak şekilde yaklaşık 3 metre yüksekliğinde inşa edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır