Günlüklü Otelleri

En uygun Günlüklü otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Günlüklü Otelleri

Genel Bilgi

Casa Luxury Hotel

Göcek / Fethiye / Muğla
Casa Luxury Hotel denizin, yeşilin ve sessizliğin en güzel buluşma noktalarından Göcek’in narenciye ve çam ağaçlarının arasında deniz ve dağ buluşmasında oluşturduğu sakin atmosferiyle huzurlu bir tatil mekanıdır.

Alya Hotel Göcek

Göcek / Fethiye / Muğla
Alya Hotel,açık yüzme havuzu, doğası, mükemmel kahvaltısı ve yemekleri ile hizmetinizdedir. Konuklar, ortak kullanıma açık alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilir.

Ay Hotel Göcek

Göcek / Fethiye / Muğla
Otelimiz yurdumuzda turizm açısından Fethiye, Patara, Kaş Kalkan, İztuzu, Sarıgerme, gibi bir çok yere günlük olarak gezme mesafesinde olan bir konumdadır. Bizimle kalın tatilin keyfini çıkarın…

Kerem Apart Hotel Göcek

Göcek / Fethiye / Muğla
Kerem Apart Hotel Göcek 12 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda; Wi-Fi, TV, klima bulunmaktadır.

Mr. Dim Exclusive Apart Hotel

Göcek / Fethiye / Muğla
Mr. Dim Otel’in romantik atmosferinde, özlediğiniz tatile sahip olacaksınız. Havuz başında veya havuzda romantik bir gün geçirip, soğuk içeceklerinizi için ve bütün sorumluluklarınızı geride bırakın Mr.

West House Exclusive Hotel

Göcek / Fethiye / Muğla
Tamamen yenilenmiş olan tesisimiz West House markasıyla ilk sezonudur. Konseptimiz ise oda & serpme kahvaltıdır. Toplam 13 odamız ve 1 villamız bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Günlüklü Hakkında

Günlüklü Otelleri Fethiye’ye 18 km. uzaklıkta, Muğla karayolu üzerinde bulunan koy dünyada eşine az rastlanan, güzel kokulu ve sık “günlük ağaçları”yla bezenmiştir. Pek çok hastalığın (kaşıntı, astım, bronşit, ülser ve mide rahatsızlıkları) tedavisinde ve parfümeri sanayiinde kullanılan sığla yağı, günlük ağacın salgısıdır.Turizm açısından önemli bir yapıya sahiptir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır