Yardım

Loading...
Sırala

Set Özer Hotel

Müthiş
9.6
Merkez‎, Çanakkale
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Modern mimarinin, kentin tarihi mimarisiyle buluştuğu şehir merkezinde yer alan otelimiz, samimi butik hizmet anlayışıyla siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
Müthiş
9.6

İlia Butik Otel

Çok iyi
8.1
Geyikli, Ezine‎, Çanakkale
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
İlia Butik Otel, Çanakkale ilimizin karşısında yer alan tarihin içinden fışkıran yenilenmiş taş yapısı ile sizleri misafir etmek isteyen güler yüzlü personelleri ile Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçiş güzergahı olan Kilitbahir motor iskelesi karşıs
Çok iyi
8.1

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Çanakkale ili sınırları içerisinde, Gelibolu yarımadasının güney ucunda, Eceabat ilçesinin hemen hemen tamamını kapsayan ve Çanakkale Boğazı'nın Avrupa yakasında 33.439 hektarlık bir alanı içeren büyük bir parktır. 1973'te kurulmuş olup, Birleşmiş Milletler Milli Parklar ve Koruma Alanları listesinde yer almaktadır. Birinci Dünya savaşında itilaf devletleri ile Osmanlı Ordusu arasında cereyan eden dünyanın en büyük savaşlarından biri olan Çanakkale Savaşında tarafların kaybettiği yüz binlerce şehidin anısına yapılan anıtlar ve düzenlenen şehitlikler insanlığa barışın değerini anlatmaktadır. Her yıl yapılan anma törenlerine başta Avustralya ve Yeni Zelanda'dan olmak üzere, dünyanın çeşitli ülkelerinden ziyaretçiler gelmektedir. Çanakkale Meydan Muharebeleri, Türk milletinin en zor döneminde dünyanın en güçlü devletlerine karşı koyduğu bir savunma destanıdır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor