Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Otelleri

Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi otelleri, en uygun Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Otelleri

Ravanda Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Best Western Ravanda Otel Gaziantep'in merkezinde yer almaktadır.Tesis bünyesinde içerisinde kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve saunası olan bir sağlık klubü bulunmaktadır. Konuk odalarında klima , minibar, emanet kasası mevcuttur.

Doğanbey Konağı Butik Otel

Şahinbey / Gaziantep
Tesisimiz Gaziantep merkez’de olup tamamen Gaziantep avara taşlarından yapılmıştır. Odalarımızda klima, plazma tv, mini bar, kettle, ortopedik yatak mevcuttur. Genelde bütün odalarımız avluya bakmaktadır. Antep evlerinin özelliği olan asması mevcuttur.

Aynur Hanım Konağı Butik Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Aynur Hanım Konağı Butik Otel, Gaziantep Şahinbey Merkez'de konumlanmıştır. İlk olarak 1893 yılında yapılan taş konak, aile işletmesi olan bir butik otel olarak hizmet vermektedir.

Yunus Hotel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Otelimiz, Çarşı merkezinde, Gaziantep Hava Alanına 11 km, Otobüs Terminaline 5 km, T.C.D.

Gaziantep Bey Konağı Butik Otel

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep Bey Konağı Butik Otel, 1886 yılında mimari dünyasına doğmuş olan bu muhteşem konak, eskiden bir kilise olan Kurtuluş Camii’nin hemen yanı başında misafirperverliği ile yer alır.

Zeynep Hanım Konağı

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
100 yıllık tarihe sahip olan Zeynep Hanım Konak'ı, Gaziantep taş işçiliğinin mükemmel bir şekilde sergilendiği odalardan oluşmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Hakkında

Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi  Otelleri Acil, Adli Tıp, Ağrı Anestezi, Beyin Cerrahi, Cildiye, Dahiliye, Fizik, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Kalp Damar Cerrahi, Göz, Genel Cerrahi, İntaniye, K.B.B, Nöroloji, Ortopedi, Üroloji, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Onkoloji, Nefroloji, Hematoloji, Endokrinoloji, Çocuk Psikiyatri bölümlerinde hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır