Beyazıt Otelleri

Bu yerdeki 654 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Beyazıt Otelleri

The Hotel Beyaz Saray

Beyazit / Fatih / İstanbul
Özel bir kategoride yer alan otel, çağdaş odalarla hizmet vermektedir. Otelde sauna ve masaj uygulamaları da sunulmaktadır. The Hotel Beyaz Saray odaları plazma uydu TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmıştır.

Balin Hotel

Beyazit / Fatih / İstanbul
Tarihi Sultanahmet semtinde yer alan Balin Boutique Hotel, ücretsiz Wi-Fi erişimine ve şehir manzarasına sahip ses yalıtımlı odalarıyla hizmetinizdedir. Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Sultanahmet Camii 350 metre mesafededir.

Akgün Otel Beyazıt

Beyazit / Fatih / İstanbul
Akgün'ün modern odaları, klima, mini bar ve TV ile donatılmıştır. Otel, Kapalıçarşı'ya yürüyerek 10 dakikadan biraz daha uzak bir mesafededir. Sultanahmet Camii yürüyerek 20 dakika uzaklıktadır.

Polanin Hotel

Beyazit / Fatih / İstanbul
Laleli’de yer alan Polanin Hotel, Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı’nın bulunduğu tarihi Sultanahmet semtine kolay ulaşım sağlayan Laleli Tramvay İstasyonu’na 150 metre uzaklıktadır.

Sky Kamer Hotel Istanbul

Beyazit / Fatih / İstanbul
Beyazıtta oldukça merkezi bir konumda yer alan tesisimiz Kapalıçarşı'ya sadece 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup tarihi yarımadanın kalbinde yer alır. Otel, Beyazıt Meydanı'na bakan açık bir terasa sahiptir.

Ramada İstanbul Grand Bazaar

Beyazit / Fatih / İstanbul
İstanbulun eski yerleşim merkezlerinden Şehzadebaşı bölgesinde bulunan Ramada İstanbul Grand Bazaar, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve uydu TV sunan odalarla hizmet vermektedir. Kapalıçarşı sadece 1,5 km uzaklıktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Beyazıt Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır