Erzincan Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Erzincan Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Erzincan Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1939 yılında meydana gelen Erzincan Depreminde yıkılmış, yeni kurulan şehirde 50 yataklı yeni bir hastane yapılmıştır. Dünya Bakası kredisi ile Erzincan Rehabilitasyon Projesi kapsamında yeni hastane binası planlanmıştır. 4 Haziran 1994 günü temel atılmış, Kasım 1995' te kaba inşaatı bitirilmiş, Nisan 1996' da teslim alınmıştır.Sağlık Bakanlığı 03 Ara

Çelebi Home Suit Otel

Merkez / Merkez / Erzincan
Erzincan'da bulunan eviniz. Kaliteli hizmet ve birinci sınıf odalarımızla bizden vazgeçemeyeceksiniz.

Btk Gold Suit

Merkez / Erzincan
Erzincan sehir merkezinde yer alan BTK GOLD SUIT, ücretsiz Wi-Fi ve mini mutfak içeren konaklama birimleri sunmaktadir. Her birimde özel banyo, klima, düz ekran TV ve buzdolabi bulunmaktadir. Set üstü ocak ve su isiticisi da mevcuttur.

Erzincan Kent Otel

Merkez / Erzincan
telimizde modern tasarımla hazırlanmış geniş ve ferah 40 standart oda olup odalarımızda Ortopedik Yatak,Ortopedik Yastık LCD Tv , Minibar, Telefon, Merkezi Sistem Isıtma, Split Klima, Duman Dedektörü, 24 Saat Sıcak Su, Hilton Banyo, Saç Kurutma Makines

Eriza Boutique Hotel

Merkez / Merkez / Erzincan
Eriza Boutigue Hotel olarak 25.04.2009 tarihinde hizmet vermeye başladık.

Hayat Home Suite

Merkez / Erzincan
Konaklama biriminde yemek alanı ve düz ekran TV içeren oturma alanı vardır. Bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı ile donatılmış mutfak da bulunmaktadır. Konaklama birimlerinin hepsi duş ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyoya sahiptir.

Mete Otel

Merkez / Erzincan
Bu oteldeki klimalı odaların her biri TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda rahatınız için oturma alanı vardır. Bazı odalar bahçe veya şehir manzaralıdır. Tüm odalar özel banyoludur. Konforunuz için Havlu , terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri yer alır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Erzincan Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Erzincan Devlet Hastanesi Hakkında

Erzincan Devlet Hastanesi  Otelleri 1939 yılında meydana gelen Erzincan Depreminde yıkılmış, yeni kurulan şehirde 50 yataklı yeni bir hastane yapılmıştır. Dünya Bakası kredisi ile Erzincan Rehabilitasyon Projesi kapsamında yeni hastane binası planlanmıştır. 4 Haziran 1994 günü temel atılmış, Kasım 1995' te kaba inşaatı bitirilmiş, Nisan 1996' da teslim alınmıştır.Sağlık Bakanlığı 03 Aralık 2007 tarihli kararı ile Erzincan Devlet Hastanesi ve 13 Şubat Devlet Hastanesi tek çatı altında birleştirilmiş, bu birleşme ile hastane 450 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır