Erzincan Asker Hastanesi Otelleri

En uygun Erzincan Asker Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Erzincan Asker Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastanede acil, gazi ve 65 yaş üzeri hastalar randevusuz diğer hastalar ise randevulu muayene edilmektedir. Hastanede dahili branşlar çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği, kardiyoloji polikliniği, nöroloji polikliniği, ruh sağlığı ve hastalıkları polikliniği, TSK Birinci Basamak Muayene ve Aile Sağlığı Merkezi cerrahi branşlar ise genel cerrah

Grand Simay Hotel

Merkez / Merkez / Erzincan
Dört Yildizli Grand Simay Hotel olarak kurumsal sosyal sorumluluk anlayisi ile çalismakta; bu bilinci is yapis modellerimize ve sosyal paydaslarimiza yayarak topluma deger katmayi hedefliyoruz.

Moonlight Apart Otel

Merkez / Merkez / Erzincan
Erzincan'da yer alan Moonlight Apart Otel, Erzincan Şehir Stadı'na 700 metre uzaklıktadır. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Odalarda düz ekran uydu TV, ayrıca bazılarında yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır.

Hayat Palas

Merkez / Erzincan
Ermerkez AVM (yaklasik olarak 0,4 km) Erzincan Sehir Stadi (yaklasik olarak 0,6 km) Erkan AVM (yaklasik olarak 4,7 km) Eksisu (yaklasik olarak 11,6 km) Erkan Dagi Kayak Merkezi (yaklasik olarak 22,2 km)

ZSeven Butik Otel

Merkez / Erzincan
Erzincan'da Kaldığınız Süre İçinde, Kendinizi Evinizde Hissedin.Şehrin merkezinde, gürültüden uzak, sakin butik otelimizde sizleri ağırlamak bizlere onur verecektir.

Mete Otel

Merkez / Erzincan
Bu oteldeki klimalı odaların her biri TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda rahatınız için oturma alanı vardır. Bazı odalar bahçe veya şehir manzaralıdır. Tüm odalar özel banyoludur. Konforunuz için Havlu , terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri yer alır.

Paradise Otel

Merkez / Erzincan
Tüm odalarımızda 24 saat sıcak su, telefon, Lcd Tv (uydu yayını), Kablosuz İnternet (Wi-fi), Kilitli çelik kasa, Klima, Mini Bar mevcuttur. Misafirlerimiz öğlen saat 13:00’a kadar kahvaltı yapma imkanı sahiptirler.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Erzincan Asker Hastanesi Hakkında

Erzincan Asker Hastanesi Otelleri Hastanede acil, gazi ve 65 yaş üzeri hastalar randevusuz diğer hastalar ise randevulu muayene edilmektedir. Hastanede dahili branşlar çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniği, kardiyoloji polikliniği, nöroloji polikliniği, ruh sağlığı ve hastalıkları polikliniği, TSK Birinci Basamak Muayene ve Aile Sağlığı Merkezi cerrahi branşlar ise genel cerrahi polikliniği, kulak burun boğaz hastalıkları polikliniği, kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, ortopedi polikliniği, üroloji polikliniği, diş hastalıkları polikliniği ile profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır