Yardım

Loading...
Sırala

Edrin Hotel

İyi
7.8
Merkez, Edirne
Edirne’de hizmet veren Edrin Hotel, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için huzurlu ve konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.
İyi
7.8

Acr Palas

Çok iyi
8.6
Merkez, Edirne
Güler yüzlü ve kaliteli hizmet ilkesiyle yola çıkan Acr Palas işletmesi olarak bizler, ev rahatlığı ortamında konaklaya bileceğiniz, günün yorgunluğunu unutacağınız, otelimizde sizleri konuk etmekten mutluluk ve onur duyacağız.
Çok iyi
8.6

A Plus Edirne

Çok iyi
8.8
Merkez, Edirne
Edirne'de bulunan A Plus, Selimiye Camii'ne 2,6 km mesafededir. Sweti George Bulgar Kilisesi 2,6 km uzaklıktadır. Tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır.
Çok iyi
8.8

Bay Pansiyon

İyi
7.0
Keşan, Edirne
Vizyonumuz; Uluslararası standartları baz alarak yenilikçi işletme mantığını benimseyip sektörel olarak benzerlerinden çok daha farklı bir düzende tasarlanmış, gelecek misafirlere konforlu, güvenli ve tekno-yaşam alanlarını sunmaktır.
İyi
7.0

5 Rooms Pansiyon

Müthiş
10.0
Edirne Merkez, Edirne
5 Rooms Pansiyon, birbirinden farklı konaklama birimleri ile misafirlerine hizmet vermektedir.
Müthiş
10.0

Yigit Pansiyon Ağaç Evler

Müthiş
10.0
Erikli, Keşan‎,Edirne
Siz değerli misafirlerimizi pansiyonumuzda görmek bizleri onurlandırır ve gururlandırır. Misafirlerimize her yıl yeni seçenekler sunarak ve bu yıl pansiyonumuzu yenileyerek sizlere hizmet etmektedir.
Müthiş
10.0

Milaroom Hotel

Müthiş
9.9
Edirne Merkez, Edirne
Milaroom Hotel, birbirinden farklı şık odaları ile misafirlerini ağırlamaktadır.
Müthiş
9.9

Ulus National City Otel

Normal
5.8
Edirne Merkez, Edirne
Ulus National City Otel, merkezi konumu, birbirinden farklı geniş odaları ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.
Normal
5.8

Sıla Pansiyon

Normal
5.7
Edirne Merkez, Edirne
Sıla Pansiyon toplam 10 odası ile hizmet vermektedir.
Normal
5.7

Bulut Hermes Otel

Edirne Merkez, Edirne
Bulut Hermes Otel, merkezi konumu ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Comfort Center Suit Hotel

Edirne Merkez, Edirne
Edirne Merkez'in kalbinde olan otelimiz tarihi Edirne mimarisi ve Edirne çarşıyla iç içe olup size güzel ve rahat bir konaklama sunmaktadır.

Edirne Pansiyonlar

Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış Edirne şehri tarihi dokusuyla mutlaka gezilmesi gereken illerimizden biri. Edirne’ye bir seyahat planınız varsa Edirne pansiyonları arasından sizin için uygun olanı seçerek konaklama hizmeti alabilirsiniz. 

Otelz.com aracılığıyla Edirne pansiyonları hakkında bilgi alabilir ön ödemesiz erken rezervasyon imkânlarından faydalanarak seyahatinizi planlayabilirsiniz. 

Edirne Pansiyon Fiyatları

Edirne pansiyon fiyatları pansiyonun konumuna ve sunduğu imkânlara olduğu kadar kişi sayısı ve konaklama süresine göre de değişiklik gösterebilir. Edirne’de farklı özelliklere sahip ve farklı bütçelere uygun birçok pansiyon alternatifi bulmak mümkün. Siz de bütçenize uygun olan pansiyonu seçip rezervasyonunuzu yaptırarak seyahatinizi planlayabilirsiniz. 

Edirne Ucuz Pansiyonları

Edirne’ye bir seyahat planlamak ve orada konaklamak istiyorsanız ancak bütçenizi de çok zorlamayacak bir alternatif arayışındaysanız Edirne ucuz pansiyon seçenekleri arasından tercihinizi yaparak seyahatinizi planlayabilirsiniz. 

Edirne Merkez Pansiyonlar

Edirne’nin meşhur tarihi lokasyonlarını gezmek, lezzetlerinden tatmak ve her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız Edirne’nin şehir merkezinde yer alan pansiyonlardan birini tercih edebilirsiniz. 

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor