Yardım

Çandarli Otelleri

En uygun Çandarli otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Le Monde Beach Resort & Spa

İyi
7.8
Merkez, Dikili, İzmir
Aileniz ile Mutluluğa Katılın! Madra Dağları ile muhteşem Ege Denizi’nin buluştuğu Dikili’de düz bir arazi üzerinde konumlanan Le Monde Beach Resort & Spa ,minik misafirlerimiz eşliğindeki ailelerimize unutulmaz tatil anıları vadediyor.
İyi
7.8

Taşev Butik Otel

İyi
7.6
Çandarli, Dikili, İzmir
Taşev Butik Otel, Denizköy Mevkii'nde, zirvesinde Karagöl isimli Krater Gölü bulunan Karadağ'ın yamacındadır. Denizden yüksekliğimiz 171 m. olup, muhteşem bir manzaraya sahibiz. Denize kuş uçuşu mesafemiz 450 m.
İyi
7.6

Samyeli Hotel

İyi
7.5
Çandarli, Dikili, İzmir
Samyeli Hotel Dikili'nin Çandarlı beldesinde yer alan denize sıfır yazlık butik bir aile hotel'dir.Ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar sunar. Odaların her birinde uydu TV , deniz ve şehir manzaralı balkon, telefon bulunmaktadır.
İyi
7.5

Homeros Butik Otel

Dikili, İzmir
Homeros Butik Otel, temiz havası, tarihi kalesi, otantik yapıları ve yarımadayı çevreleyen uzun sahiliyle meşhur, Ege’nin incisi İzmir’in Çandarlı Beldesi’nde hizmet vermektedir.

Çandarlı Suit

Çandarli, Dikili, İzmir
Çandaralı Suit 1+1 apart dairedir. Apartımız 4 kişi konaklama kapasitelidir.

Çandarli

İzmir'in Dikili ilçesine bağlı olan Çandarlı, tarih öncesinden kalma izlere sahip bir tatil beldesidir. M.Ö. 4000'li yıllarda Amazon kadın savaşçılarının hakim olduğu bölgede yer alan Çandarlı otelleri, günümüzde birçok turistin rahat bir şekilde konaklamasına imkan sağlıyor.

 "Kraliçe Kenti" olarak anılan Çandarlı, doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra masmavi deniziyle de ziyaretçilerin ilgi odağı. Otelz.com'dan rezervasyon yaptırdığınız Çandarlı otellerinde siz de birer kral ve kraliçe gibi ağırlanacak ve bu güzel sahil kasabasında çok özel hatıralar biriktireceksiniz.

Çandarlı'da gezilecek yerlerin başında Pitane Antik Kenti gelir. Burada yer alan antik kale II.Murat zamanında onarılmış ve Çandarlı Kalesi ismini almıştır. 13. ve 14. yy.'larda Cenevizliler tarafından İzmir ve Foça'daki şarap yataklarını işletmek için kurulmuş olan Çandarlı Kalesi'ni arkanıza alıp masmavi denizde yüzerek tarih dolu bir yaz turizmi geçirebilirsiniz.

 Çandarlı, bildiğimiz "modern" tatil beldelerinin aksine korunaklı ve huzur dolu bir yer. Sokaklarının kirlenmemesi için çekirdek ve kabuklu yemişin bile yasak olduğu Çandarlı kafelerindeki misafirperverlik de oldukça sıcak. Çandarlı'da yeme içme mekanlarının çoğunu deniz restoranları oluşturuyor. Sahil boyunca yürüyüş yaparken istediğiniz her an her yerden denize girebileceğiniz Çandarlı'da eğlence ise tıpkı sosyal yaşantı gibi gayet doğal bir akışta gerçekleşiyor. Çandarlı'da gece ise denize yansıyan kale ışıklarıyla görülmeye değer.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor