Çandarli Otelleri

En uygun Çandarli otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çandarli Otelleri

Genel Bilgi

İzmir'in Dikili ilçesine bağlı olan Çandarlı, tarih öncesinden kalma izlere sahip bir tatil beldesidir. M.Ö. 4000'li yıllarda Amazon kadın savaşçılarının hakim olduğu bölgede yer alan Çandarlı otelleri, günümüzde birçok turistin rahat bir şekilde konaklamasına imkan sağlıyor.  "Kraliçe Kenti" olarak anılan Çandarlı, doğal ve tarihi güzelliklerini

Le Monde Beach Resort & Spa

Merkez / Dikili / İzmir
Aileniz ile Mutluluğa Katılın! Madra Dağları ile muhteşem Ege Denizi’nin buluştuğu Dikili’de düz bir arazi üzerinde konumlanan Le Monde Beach Resort & Spa ,minik misafirlerimiz eşliğindeki ailelerimize unutulmaz tatil anıları vadediyor.

Taşev Butik Otel

Çandarli / Dikili / İzmir
Taşev Butik Otel, Denizköy Mevkii'nde, zirvesinde Karagöl isimli Krater Gölü bulunan Karadağ'ın yamacındadır. Denizden yüksekliğimiz 171 m. olup, muhteşem bir manzaraya sahibiz. Denize kuş uçuşu mesafemiz 450 m.

Samyeli Hotel

Çandarli / Dikili / İzmir
Samyeli Hotel Dikili'nin Çandarlı beldesinde yer alan denize sıfır yazlık butik bir aile hotel'dir.Ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar sunar. Odaların her birinde uydu TV , deniz ve şehir manzaralı balkon, telefon bulunmaktadır.

Gülnar Sultan Tas Konak

Merdivenli / Dikili,Izmir
Otelimizin ismi, eski bir Rum evine senelerce gittiği hobi kurslarındaki edinimlerini oldukça şık dokunuşlarla katan, annemizden geliyor.

Dikili Papaya Evleri

Merdivenli / Dikili,Izmir
Huzurlu uykulara ev sahipliği yapan bir evde konaklıyorsunuz.

Merada Termal Tatilköyü

Merkez / Dikili / İzmir
MERADA TERMAL TATİLKÖYÜ & SPA KONUM: Dikili merkeze 14 Km, İzmir şehir merkezine 110 Km, Adnan Menderes Havalimanına 120 Km, tarihi Bergama ilçesine 40 Km, Ayvalık ilçesine 50 Km mesafede yer almaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çandarli Hakkında

Çandarli Otelleri

İzmir'in Dikili ilçesine bağlı olan Çandarlı, tarih öncesinden kalma izlere sahip bir tatil beldesidir. M.Ö. 4000'li yıllarda Amazon kadın savaşçılarının hakim olduğu bölgede yer alan Çandarlı otelleri, günümüzde birçok turistin rahat bir şekilde konaklamasına imkan sağlıyor.

 "Kraliçe Kenti" olarak anılan Çandarlı, doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra masmavi deniziyle de ziyaretçilerin ilgi odağı. Otelz.com'dan rezervasyon yaptırdığınız Çandarlı otellerinde siz de birer kral ve kraliçe gibi ağırlanacak ve bu güzel sahil kasabasında çok özel hatıralar biriktireceksiniz.

Çandarlı'da gezilecek yerlerin başında Pitane Antik Kenti gelir. Burada yer alan antik kale II.Murat zamanında onarılmış ve Çandarlı Kalesi ismini almıştır. 13. ve 14. yy.'larda Cenevizliler tarafından İzmir ve Foça'daki şarap yataklarını işletmek için kurulmuş olan Çandarlı Kalesi'ni arkanıza alıp masmavi denizde yüzerek tarih dolu bir yaz turizmi geçirebilirsiniz.

 Çandarlı, bildiğimiz "modern" tatil beldelerinin aksine korunaklı ve huzur dolu bir yer. Sokaklarının kirlenmemesi için çekirdek ve kabuklu yemişin bile yasak olduğu Çandarlı kafelerindeki misafirperverlik de oldukça sıcak. Çandarlı'da yeme içme mekanlarının çoğunu deniz restoranları oluşturuyor. Sahil boyunca yürüyüş yaparken istediğiniz her an her yerden denize girebileceğiniz Çandarlı'da eğlence ise tıpkı sosyal yaşantı gibi gayet doğal bir akışta gerçekleşiyor. Çandarlı'da gece ise denize yansıyan kale ışıklarıyla görülmeye değer.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır