Çorum Kalesi Otelleri

En uygun Çorum Kalesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çorum Kalesi Otelleri

Genel Bilgi

Hattuşirin Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum kent merkezinde yer alan Hattuşili Hotel, klimalı modern konaklama birimleri, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunar. Hotel Hattuşili'nin odaları uydu kanallı LCD TV ve minibar ile donatılmıştır.

Çorum Pithana Otel

Çorum Merkez / Çorum
Çorum Pithana Otel, 2 yıldızlı toplamda 30 odalı bir tesistir.

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Şirin Apart Çorum

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve konforu uygun fiyatlarla bir arada bulmak istiyorsanız, Çorum’da ki huzurlu yuvanız Şirin Apart siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir. Odalarımızda uydu TV, 24 saat sıcak su, Wi-Fi bulunmaktadır.

Real Residence Hotel

Merkez / Çorum
Otelimizde misafirlerimiz için tek kisilik, çift kisilik, dublex ve suite olmak üzere odalarimiz mevcut olup toplam 42 oda ve 80 yatagimiz vardir.

Şirin Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve Konforu Uygun fiyatlarla bir arada Bulmak İstiyorsanız,Çorumda'ki Huzurlu Yuvanız siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir.Odalarımızda minibar,24 saat sıcak su,kablosuz internet bulumaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çorum Kalesi Hakkında

Çorum Kalesi Otelleri Kitabesi olmadığı için kesin yapım tarihi bilinemeyen kalenin, büyük olasılıkla Bizans Döneminde yöreye hakim bir tepeye inşa edildiği düşünülmektedir. 7.35 metre yüksekliğindeki kale, düzgün kesme taş, moloz taş ve Roma-Bizans dönemlerine ait devşirme taşlardan yapılmıştır. Kale içinde küçük bir cami ile 42 adet konut yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır