Çorum Bölge Göğüs Hastalıkları Hastanesi Otelleri

En uygun Çorum Bölge Göğüs Hastalıkları Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çorum Bölge Göğüs Hastalıkları Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1950 yılında, 20 yatak kapasitesiyle "Verem Hastanesi" olarak faaliyete geçen kurum 1955 yılında ek bina inşaatıyla 125 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Konumu gereği bölge hastanesi durumunda olan kurum, çevre illerden gelen hastaları da tedavi etmektedir. 2008 yılında yeni hastane binasına taşınan kuruluş, Çorum Bölge Göğüs Hastalıkları Hastanesi ismi

Anitta Hotel

Merkez / Merkez / Çorum
Anitta Otel Hitit Uygarlığı’ nın merkezi sayılan Çorum ilindedir. Adını M.Ö. 1500 ‘lü yıllarda yaşamış İkinci Hitit Kralı' ndan almıştır.

Çorum Büyük Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum Büyük Otel olarak bizim en çok önem verdiğimiz güleryüz, ciddiyet, dikkat, düzen, yaratıcılık, estedik, gösteriş ve titizlik ilkeleridir .

Hattuşirin Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum kent merkezinde yer alan Hattuşili Hotel, klimalı modern konaklama birimleri, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunar. Hotel Hattuşili'nin odaları uydu kanallı LCD TV ve minibar ile donatılmıştır.

Feyzan Hotel

Çorum Merkez / Çorum
Feyzan Hotel olarak tesisimiz 2013 yılından beri faaliyettedir. Toplamda 48 odamız bulunmaktadır.

Şirin Apart Çorum

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve konforu uygun fiyatlarla bir arada bulmak istiyorsanız, Çorum’da ki huzurlu yuvanız Şirin Apart siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir. Odalarımızda uydu TV, 24 saat sıcak su, Wi-Fi bulunmaktadır.

Çorum Pithana Otel

Çorum Merkez / Çorum
Çorum Pithana Otel, 2 yıldızlı toplamda 30 odalı bir tesistir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çorum Bölge Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Çorum Bölge Göğüs Hastalıkları Hastanesi Otelleri 1950 yılında, 20 yatak kapasitesiyle "Verem Hastanesi" olarak faaliyete geçen kurum 1955 yılında ek bina inşaatıyla 125 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Konumu gereği bölge hastanesi durumunda olan kurum, çevre illerden gelen hastaları da tedavi etmektedir. 2008 yılında yeni hastane binasına taşınan kuruluş, Çorum Bölge Göğüs Hastalıkları Hastanesi ismiyle faaliyete geçmiştir. 250 yatak kapasitesi ve 8 Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı, 1 Dahiliye Uzmanı, 5 Pratisyen Hekim olmak üzere toplamda 14 Hekim ile hizmet vermektedir. Ayrıca Biyokimya-Mikrobiyoloji laboratuarı görüntüleme ünitelerine ilaveten 1 yataklı uyku laboratuarı, 9 yataklı yoğun bakım servisi, Kemoterapi ünitesi, Sigara bıraktırma polikliniği, Solunum Laboratuarı, Elektrokardiyogram, Alerji Polikliniği, Acil poliklinik bölümleriyle de hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır