Çelenkoğlu Sabunhanesi(Defne Han) Otelleri

Çelenkoğlu Sabunhanesi(Defne Han) otelleri, en uygun Çelenkoğlu Sabunhanesi(Defne Han) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çelenkoğlu Sabunhanesi(Defne Han) Otelleri

Aren Life Hotel

Antakya / Hatay
Misafirlerine geleneksel kahvaltı servis eden tesis şık dekorasyonlu odaları ile turistik amaçlı seyahatlere hitap eden, konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Neccar Otel

Merkez / Antakya / Hatay
Neccar Otel, 32 odalı olup 2019 Ağustos'ta hizmete açılmıştır. Oda kahvaltı konseptiyle hizmet verecek otelimizin tüm odalarında merkezi klima, Wi-Fi, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, minibar, uydu yayın LCD TV, banyo buklet ürünleri mevcuttur.

Liwan Deluxe Hotel

Merkez / Antakya / Hatay
Konak, Antakya'nın soylu ailelerinden Halefoğlu ailesine ev sahipliği yapmıştır. Uzun yıllar Cemile Halefoğlu Konağı olarak da anılmıştır.

Sami Akar Saray Otel

Antakya / Hatay
Kadim şehir Antakya'mızın gelmiş geçmiş medeniyetlerden miras olarak aldığı en büyük paye hiç şüphesiz ki misafirperverliğidir.

Kavinn Butik Otel

Antakya / Hatay
Antakya' nin tarihi dokusunu hissedebileceginiz ve eskiye olan özlemi giderebileceginiz, konforlu ve sik bir konaklama mekani.

Jasmin Konak Otel

Merkez / Antakya / Hatay
Antakya otellerinden olan Jasmin Konak Butik Otel ile en keyifli konaklama seçenekleri sizi bekliyor. Hatay Havlimanına 30 km ve şehir merkezine 1 km mesafede yer alan Jasmin Konak Butik Otel’de restoran, wi-fi ve rahat oda seçenekleri sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çelenkoğlu Sabunhanesi(Defne Han) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çelenkoğlu Sabunhanesi(Defne Han) Hakkında

Çelenkoğlu Sabunhanesi(Defne Han) Otelleri Sabunhanenin, kesme taşlarla ve iki katlı olarak 17 ila 19. yüzyıllarda inşa edildiği sanılmaktadır. 2006 yılında restore edilerek iş hanına dönüştürülmüştür.İlk yapıldığı halini halen koruyan han Hatay'ın önemli figürlerindendir gezip görülücek alan Hatay merkezde bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır