Yardım

Çanakkale Bungalov Oteller

Loading...
Sırala

Metis Bungalow

Çok İyi
8.9
Assos, Ayvacık, Çanakkale
Metis Bungalow bir aile işletmesidir. Misafirlerimizin sıcak bir aile ortamı, deniz ve doğa ile buluşmalarını sağlıyoruz
Çok İyi
8.9

Zen Assos

Assos, Ayvacık, Çanakkale
Yüksek çınar ağaçları altında, eşsiz deniz manzarasına karşı 4 bungalovlu butik işletmemizde huzura davetlisiniz.

Keçi Camping

Ayvacık, Çanakkale
2017 senesinde Assos'ta başlayan maceramız, şimdi denize sıfır 3 dönüm araziye kurulu yeni yerimizde devam ediyor. 5 yılda çok dost edindik, çok gezgin tanıdık. Hiçbir zaman müşterimiz olmadı, hep misafirlerimiz oldu.

Sahil Bungalov

Assos, Ayvacık, Çanakkale
Sahil Bungalov, günübirlik veya haftalık tatillere ev sahipliği yapan Assos'ta birbirinden güzel bungalov evleri ile sevdiklerinizle beraber keyifli bir tatil geçirmek ve Assos’un tadını çıkarmak için misafirlerine hizmet vermektedir.

Concept Bungalow

Çok İyi
8.3
Assos, Ayvacık, Çanakkale
Şehrinizin karmaşası ve kalabalığından kaçmak, dünya üzerindeki en kaliteli oksijenin bulunduğu Kaz Dağları'nın eteklerine, tarihi Assos Bölgesinde, Küçükkuyu'ya 10 km.
Çok İyi
8.3

Gökçeada Surf Inn

Gökçeada‎, Çanakkale
Surf Inn’de 7 bungalov bulunuyor. Bu bungalovlarda ise bir büyük çift kişilik yatak, bir de tek kişilik yatak yer alıyor. Tüm bungalovlarda duş ve tuvalet de yer alıyor.

Surf Inn Gökçeada Kamping Otel

Çok İyi
8.0
Gökçeada‎, Çanakkale
Surf Inn Gökçeada Kamping Otel, rüzgar ve uçurtma sörfü seven sporcu dostlarımızın, Ada’ya gönül verenlerin, çevrelediği büyük bir aile işletmesidir.
Çok İyi
8.0

Elysium Garden Assos Bungalow & Glamping

4.0
Ayvacık, Çanakkale
İşletmemiz, 2021 yılından bugüne Assos bölgesi Sokakağzı Koyu'nda; Bungalov, Glamping ve Ege odalarıyla konaklama hizmeti sunmaktadır. Konforunuzdan ödün vermeden, doğa ile iç içe, rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilmeniz için varız.
4.0

Çanakkale Bungalov Oteller

Çanakkale'deki Bungalov Evler, Doğayla İç İçe Bungalov Oteller ile benzersiz bir tatil deneyimi yaşayın! Otelz.com'un En Uygun Fiyatları İle Bungalov Ev Kiralayın.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor