Çalış Plajı Otelleri

Bu yerdeki 224 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çalış Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka al

Anatolian Apartments

Çiftlik / Fethiye / Muğla
Tüm konaklama birimlerinde klima ve oturma-yemek alanı vardır. Bazıları teraslı ve/veya balkonludur. Ayrıca bulaşık makinesiyle donatılmış mutfak bulunmaktadır. Fırın, mikrodalga fırın ve elektrikli su ısıtıcısı da mevcuttur.

Ada Apart Otel

Göcek / Fethiye / Muğla
Ada Apart Hotel Göcek İnlice Plajı'nın yanı başında sığla ağaçlarıyla çevrili doğayla iç içe bir konumdadır.

Yasampark Residence

Çalış / Fethiye / Muğla
Muhtesem sahili ile tüm dünyaya ün salan Fethiye’nin Çalis Plaji mevkiinde bulunan Yasam Park Residence isimli yazligimizda sizi farkli bir tatil deneyimi bekliyor.

Nehir Apart Otel

Çalış / Fethiye / Muğla
Fethiye‘nin tarih kokan sokaklarına, eğlence merkezlerine yakın olan, evinizdeki konforluğu ve rahatlığı aratmayacak apartlarımız sizleri bekliyor.

Aquila Beach Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Muğla - Fethiye bölgesi'nin eşsiz Çalış Plajı'nda, denize sıfır olan hotelimiz, sizleri mükemmel bir tatile davet ediyor. Etrafı restaurant, bar ve eğlence mekanları ile çevrili hotelimiz, kendi barı ile de sizlere hizmet vermekte.

Hotel Berlin

Çalış / Fethiye / Muğla
Çalış Plajı'nda denize sıfır olan otelimiz merkezi bir konumdadır. Tüm ulaşım araçları yanı başındadır. Taksi durağı, dolmuş ve otobüs durağı ve dolmuş tekne 30 metre mesafededir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çalış Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çalış Plajı Hakkında

Çalış Plajı Otelleri Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka alanlarından biri olması dolayısı ile de ilçe turizminin en gözde yerlerinden biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır