Çalış Plajı Otelleri

En uygun Çalış Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çalış Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka al

Club Turkuaz Garden

Çalış / Fethiye / Muğla
Club Turkuaz Garden'da 2019 yılında büyük çaplı yenileme yapılmıştır.

Bahar Hotels

Çalış / Fethiye / Muğla
Ege ile Akdeniz'in birleştiği Fethiye Çalış sahilinde bulunan Bahar Hotel, huzurlu ve keyifli bir tatil vadediyor. Güneşin keyfini çıkarabileceğiniz geniş havuzunun yanında gün doğumu ve batışının da eşsiz manzaralarına tanık olabilirsiniz.

Yasampark Residence

Çalış / Fethiye / Muğla
Muhtesem sahili ile tüm dünyaya ün salan Fethiye’nin Çalis Plaji mevkiinde bulunan Yasam Park Residence isimli yazligimizda sizi farkli bir tatil deneyimi bekliyor.

Nehir Apart Otel

Çalış / Fethiye / Muğla
Fethiye‘nin tarih kokan sokaklarına, eğlence merkezlerine yakın olan, evinizdeki konforluğu ve rahatlığı aratmayacak apartlarımız sizleri bekliyor.

Aquila Beach Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Muğla - Fethiye bölgesi'nin eşsiz Çalış Plajı'nda, denize sıfır olan hotelimiz, sizleri mükemmel bir tatile davet ediyor. Etrafı restaurant, bar ve eğlence mekanları ile çevrili hotelimiz, kendi barı ile de sizlere hizmet vermekte.

Şimşek Hotel Fethiye

Çalış / Fethiye / Muğla
Şimşek Hotel Fethiye, 24 odalıdır. Denize sıfır, sakin, yemekleri lezzetli, her gün oda temizliği yapılan muhteşem deniz manzaralı, dolmuş ve taksi duraklarına yakın konum itibari ile merkezde bulunan otelimizde konforlu bir tatil yapılır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çalış Plajı Hakkında

Çalış Plajı Otelleri Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka alanlarından biri olması dolayısı ile de ilçe turizminin en gözde yerlerinden biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır