Çalış Plajı Otelleri

En uygun Çalış Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çalış Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka al

Mendos Garden Exclusive Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Çalış Plajı Fethiye’de 3700 m² alana inşa edilmiş olan Mendos Garden Exclusive Hotel denize 40 metre mesafededir. Tesiste bahçe, mevsimlik açık yüzme havuzu ve günün 24 saati açık bir resepsiyon vardır.

Club Turkuaz Garden

Çalış / Fethiye / Muğla
Club Turkuaz Garden'da 2019 yılında büyük çaplı yenileme yapılmıştır.

Bahar Hotels

Çalış / Fethiye / Muğla
Ege ile Akdeniz'in birleştiği Fethiye Çalış sahilinde bulunan Bahar Hotel, huzurlu ve keyifli bir tatil vadediyor. Güneşin keyfini çıkarabileceğiniz geniş havuzunun yanında gün doğumu ve batışının da eşsiz manzaralarına tanık olabilirsiniz.

Elitaş Apart Otel

Çalış / Fethiye / Muğla
Elitaş Apart Otel, 25 yıllık deneyimi ile Çalış Plajı'nda sizlere hizmet vermektedir.

Yücel Hotel

Çalış / Fethiye / Muğla
Tesis eğlence ve alışveriş mekanlarına yakın konumuyla misafirlerine avantaj sağlıyor.

Nehir Apart Otel

Çalış / Fethiye / Muğla
Fethiye‘nin tarih kokan sokaklarına, eğlence merkezlerine yakın olan, evinizdeki konforu ve rahatlığı aratmayacak apartlarımız sizleri bekliyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çalış Plajı Hakkında

Çalış Plajı Otelleri Kent merkezine 5 km. mesafede, Şövalye Adası karşısındadır. 4 km’lik kumsal boyunca oteller, pansiyonlar, kampingler ve lokantalar bulunmaktadır. Yeryüzünde gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olarak nitelendirilen Çalış Plajı, su sporlarına elverişli denizinin yanında, “Caretta caretta” adıyla bilinen deniz kaplumbağası türünün kuluçka alanlarından biri olması dolayısı ile de ilçe turizminin en gözde yerlerinden biridir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır