Boncuk Koyu Otelleri

Bu yerdeki 205 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Boncuk Koyu Otelleri

Genel Bilgi

Marmaris Boncuk Koy,Gökova'nın hemen arkasında yer almaktadır.Koy'un en dikkat çekici özelliği ise Köpek Balıkları'nın üremek için burayı tercih ediyor olmasıdır.Boncuk koyunu ziyaret ederseniz kayalıkların dibinde, aşağıda dolaşan 1,5-2 metre boylara ulaşan köpek balıkları görülebilirsiniz.Sahilin tadını çıkarabilir,tüm gün manzara seyredebilirsiniz

Rosy Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla
Rosy Hotel'in özel balkonlara sahip odalarının bazıları deniz manzaralıdır. Tüm banyolarda duş ve tuvalet mevcuttur. Rosy Suite Hotel, otelin müşterileri için terasta ücretsiz havuz, güneşlenme terası ve şezlonglar sağlamaktadır.

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Arya Roof House'ta modern bir tarz ve konfor dikkate alınarak yeni renove edilmiştir.

Ali Baba Otel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Otelimizin odaları temiz ve sıcak aile odasıdır. Modern ve rahatlığınız için iyi dizayn edilmiş odalarımız tatilinizi en güzel şekilde geçirmeniz için hazırlanmıştır. Odalarımızın hepsi balkonludur, ayrıca her odada buzdolabı ve televizyon vardır.

Sezin Apart

Merkez / Marmaris / Muğla
Sezin apart, misafirlerine 20 yıldan beri hizmet veren bir aile işletmesidir. Sezin Apart, size her zaman sevgi, saygı ve iyi niyetiyle hoşgeldiniz der. Sezin apart, size Marmarisin yemyeşil ortamında sakin, huzurlu, güvenli bir ortam sunar.

Nirvana 2 Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Nirvana 2 Apart toplam 16 odayla hizmet vermektedir.

Basils Apart Hotel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla
Doğal güzellikleri ve muhteşem plajları ile dikkat çeken Marmaris’te hizmet veren Basils Apart Hotel, misafirlerine tatilde eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Boncuk Koyu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Boncuk Koyu Hakkında

Boncuk Koyu Otelleri Marmaris Boncuk Koy,Gökova'nın hemen arkasında yer almaktadır.Koy'un en dikkat çekici özelliği ise Köpek Balıkları'nın üremek için burayı tercih ediyor olmasıdır.Boncuk koyunu ziyaret ederseniz kayalıkların dibinde, aşağıda dolaşan 1,5-2 metre boylara ulaşan köpek balıkları görülebilirsiniz.Sahilin tadını çıkarabilir,tüm gün manzara seyredebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır