Boncuk Koyu Otelleri

Bu yerdeki 88 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Boncuk Koyu Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Marmaris Boncuk Koy,Gökova'nın hemen arkasında yer almaktadır.Koy'un en dikkat çekici özelliği ise Köpek Balıkları'nın üremek için burayı tercih ediyor olmasıdır.Boncuk koyunu ziyaret ederseniz kayalıkların dibinde, aşağıda dolaşan 1,5-2 metre boylara ulaşan köpek balıkları görülebilirsiniz.Sahilin tadını çıkarabilir,tüm gün manzara seyredebilirsiniz

The Park Marmaris Hotel

Marmaris / Muğla /
Otelimiz 01.01.2017 tarihinde 150 yatak kapasiteli 73 oda olarak hizmete girmiştir.Benzersiz bir mimari özelliktedir. Otelimizin geniş havuz alanı diğer misafirlerimiz ile dostça sohbetler yapabilmeniz için en uygun toplanma ve dinlenme mekanıdır.

Rosy Hotel

Merkez / Marmaris / Muğla /
Rosy Hotel'in özel balkonlara sahip odalarının bazıları deniz manzaralıdır. Tüm banyolarda duş ve tuvalet mevcuttur. Rosy Suite Hotel, otelin müşterileri için terasta ücretsiz havuz, güneşlenme terası ve şezlonglar sağlamaktadır.

Akdeniz Apart Otel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla /

Arya Roof House

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla /

Ali Baba Otel

Marmaris Merkez / Marmaris / Muğla /
Otelimizin odaları temiz ve sıcak aile odasıdır. Modern ve rahatlığınız için iyi dizayn edilmiş odalarımız tatilinizi en güzel şekilde geçirmeniz için hazırlanmıştır. Odalarımızın hepsi balkonludur, ayrıca her odada buzdolabı ve televizyon vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Boncuk Koyu Hakkında

Marmaris Boncuk Koy,Gökova'nın hemen arkasında yer almaktadır.Koy'un en dikkat çekici özelliği ise Köpek Balıkları'nın üremek için burayı tercih ediyor olmasıdır.Boncuk koyunu ziyaret ederseniz kayalıkların dibinde, aşağıda dolaşan 1,5-2 metre boylara ulaşan köpek balıkları görülebilirsiniz.Sahilin tadını çıkarabilir,tüm gün manzara seyredebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır