Bodrum(MERKEZ) Otelleri

Bu yerdeki 109 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Bodrum(MERKEZ) Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Bodrum sadece Türkiye'de değil dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.Bodrum'un antik çağdaki adı Halikarnassos'dur.Bodrum, Muğla ili'nin batı köşesinde yer alır. İlçe topraklarının büyük çoğunluğu kendi adını taşıyan bir yarımada içerisinde bulunmaktadır ki ilçe kuzey, batı ve güneyden Ege Denizi ile çevrelenmiştir. Doğusundaki Milas hariç h

Bodrum Adabükü Villas

Milas / Bodrum,Muğla /
Sessiz ve huzurlu sitede yer alan, deniz manzaralı dubleks villanızda dinlenirken, ister özel plajda Adabükü’nün pırıl pırıl sularında serinleyin, ister kaydıraklı havuzda eğlenin ya da sosyal tesislerimizde vakit geçirin.

Kumbahçe Villaları

Kumbahçe / Bodrum,Muğla /
Bodrum Kumbahçe mevkinde yer alan bu lüks villa ve daireler ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarıyla donatılmış olup restoranlara ve plajlara yürüme mesafesindedir.

Lvzz Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla /
Ege Denizi’nin berrak maviliği ve çam ormanlarının yeşilliğinin bir arada bulunduğu Bodrum Merkez'de hizmet veren Lvzz Hotel Bodrum; Bodrum sahiline yürümesinde konumlanıyor.

Villa Helen

Bodrum / Mugla /
Sizi herkesten farklı kılacak seçkin bir deneyim için Selvese Luxury Services! Artık her şeyin kişiye özel olarak tasarlandığı dünyamızda, size özel, mükemmel bir tatili ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturma hedefiyle 2018 yılında kuruldu.

Regnum Escana Boutique Hotel And Villas

Merkez / Bodrum / Muğla /
Bu aile dostu Bodrum oteli, Bodrum'un merkezine 2 km mesafede eksiksiz düşünülmüş tatil villaları ve lüks otel odaları ile hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Bodrum(MERKEZ) Hakkında

Bodrum sadece Türkiye'de değil dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.Bodrum'un antik çağdaki adı Halikarnassos'dur.Bodrum, Muğla ili'nin batı köşesinde yer alır. İlçe topraklarının büyük çoğunluğu kendi adını taşıyan bir yarımada içerisinde bulunmaktadır ki ilçe kuzey, batı ve güneyden Ege Denizi ile çevrelenmiştir. Doğusundaki Milas hariç herhangi bir idari sınırı yoktur.İklim itibariyle Ege ve Akdeniz iklimlerinin sentezinden oluşan bir özelliğe sahiptir. Yarımada olarak mikro klima alan özelliği gösterir. Yaz aylarında neredeyse hiç nem bulunmaz. İlçe arazisinin % 61,3’ü orman sayılan alanlardandır. Ancak son yıllarda çıkan orman yangınları sonucunda orman örtüsünde belirgin bir azalma gözlenmiştir. İlçede düzenli akarsu yoktur.Bodrum'un ulaşım sorunu yoktur. Milas-Bodrum Havalimanına 32 km uzaklıktadır. Bodrum'da üç büyük marina ve kruvaziyer yanaşma iskelesi de mevcuttur.Bodrum Kalesi,Barları,Kumsalları ile ünlüdür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır