Yardım

Bingöl Aile Otelleri ve Fiyatları

Loading...
Sırala

Binkap Resort Hotel

Çok İyi
8.5
Merkez, Bingöl
Bingöl şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Binkap Resort Hotel, ulaşım açısından hem iş hem de turizm amaçlı konaklamalar için misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 48 odası mevcut.
Çok İyi
8.5

Büyük Bingöl Otel

İyi
7.0
Merkez, Bingöl
Ulaşım açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Büyük Bingöl Oteli, Yolaçtı Kurucadağ Kayak Merkezi 2 km mesafede konumlanıyor. Şehrin ve Doğanın tadını çıkabileceğiniz bir otel dir
İyi
7.0

Bingöl Otel Efe

İyi
7.3
Merkez, Bingöl
Bingöl Efe Hotel Pansiyon, Bingöl’de konaklama ve Bingöl’de Otelcilik kategorilerinde bizlere hizmet veren pansiyonumuz odasından hizmetine Güler yüzünden yemekleri ne kadar Bingöl’de oteller arasında en şirin hizmeti vermekten keyif alıyor sizde Bingöl’
İyi
7.3

Binkap Termal Hotel

İyi
7.1
Merkez, Bingöl
Termal sulu banyo, televizyon, minibar, nehir manzaralı, tuvalet, saç kurutma makinası, merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat oda servisi ile hizmetinizdedir.
İyi
7.1

Atlı Otel

Bingöl Merkez, Bingöl
Atlı otel 2010 yılından bu yana 10 odasıyla hizmet vermektedir.

Bingöl Aile Otelleri ve Fiyatları

Bingöl Aile Otelleri, Çocuk dostu oteller. Çocuk klubü ve çocuklara uygun aile tatili konsepti seçenekleri ile ailece keyifli bir tatil Otelz.com ile başlar!
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor