Bingöl Otelleri

Bu yerdeki 7 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Bingöl Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Yukarı Fırat'ta yer alan Bingöl'e gittiğiniz zaman bozkırın ve yeşilin uyumu karşısında büyüleneceksiniz. Bingöl'e hava yolu, kara yolu ve demir yolu ile ulaşım bulunuyor. Tarihi eserleri ve kaleleri ile buram buram tarih kokan Bingöl'de kayak merkezlerini de ziyaret edebilirsiniz. Bingöl otellerinde rezer

Büyük Bingöl Otel

Merkez / Bingöl /
Ulaşım açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Büyük Bingöl Oteli, Yolaçtı Kurucadağ Kayak Merkezi 2 km mesafede konumlanıyor. Şehrin ve Doğanın tadını çıkabileceğiniz bir otel dir

Bingöl Otel Efe

Merkez / Bingöl /
ingöl Efe Hotel Pansiyon, Bingöl’de konaklama ve Bingöl’de Otelcilik kategorilerinde bizlere hizmet veren pansiyonumuz odasından hizmetine Güler yüzünden yemekleri ne kadar Bingöl’de oteller arasında en şirin hizmeti vermekten keyif alıyor sizde Bingöl

Grand Berti Otel

Merkez / Bingöl /
Bingöl'de toplantı salonu ve organizayon olanlarının yanı sıra merkezi konumuyla da konaklayan misafirlerine avantaj sağlayan Grand Berti Otel, özellikle iş seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz ideal bir alternatiftir.

Binkap Resort Hotel

Merkez / Bingöl /
Bingöl şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Binkap Resort Hotel, ulaşım açısından hem iş hem de turizm amaçlı konaklamalar için misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 48 odası mevcut.

Binkap Termal Hotel

Merkez / Bingöl /
Termal sulu banyo, televizyon, minibar, nehir manzaralı, tuvalet, saç kurutma makinası, merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat oda servisi ile hizmetinizdedir.

Hanedan Hotel

Karakoçan / Elaziğ /
Uzun süredir İnşaat, Emlak, Kuyumculuk ve Beyaz Eşya gibi çeşitli sektörlerde halkımıza hizmet vermekte olan şirketimiz, büyümesine yeni bir sektör olan otel ve konaklamayı da de ekleyerek devam etmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Bingöl Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Yukarı Fırat'ta yer alan Bingöl'e gittiğiniz zaman bozkırın ve yeşilin uyumu karşısında büyüleneceksiniz. Bingöl'e hava yolu, kara yolu ve demir yolu ile ulaşım bulunuyor. Tarihi eserleri ve kaleleri ile buram buram tarih kokan Bingöl'de kayak merkezlerini de ziyaret edebilirsiniz. Bingöl otellerinde rezervasyon yaptırmadan önce nerede olduklarını iyi araştırmanız gerekiyor. Şehir merkezinde bulunan Bingöl otelleri dışında, kaplıcalarıyla da ünlü olduğu için şehrin dışında konumlanmış oteller de karşınıza çıkabilir. Bingöl otellerinde konaklarken büyük şehirlerin bunaltıcı ve stresli havasından uzakta, temiz hava ve huzur dolu vakitler geçirebilirsiniz. Otelz.com ile Bingöl otellerini derinlemesine inceleyip, rezervasyonunuzu tamamlayarak vakit kaybının önüne geçmiş olursunuz.

 Bingöl'de mutlaka görülmesi gereken yer Yüzen Ada, aynı zamanda turistlerin Bingöl'e gitmesinin başlıca sebebidir. Hazarşah Köyü'nde bulunan Yüzen Ada, gölün ortasında bulunur ve özgürce hareket eder. Yüzen Ada yöre halkı tarafından keşfedilmiştir. Eşine rastlanmamış bir doğa olayı olan bu Yüzen Ada'nın etrafı dağlarla ve tepelerle çevrilmiştir. Yüzen Ada'da hem eşsiz bir doğa olayına şahit olabilir hem de ancak rüyalarınızda görebileceğiniz manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bingöl'de mutlaka yapılması gereken en keyifli aktivitelerden biri Halk oyunları gösterisi izlemek. Yörenin geleneklerini ve kültürünü daha iyi anlamak için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Aynı zamanda Bingöl'de saatlerce yürüyebilirsiniz. Ne vaktin nasıl geçtiğini anlayacaksınız ne de gördüklerinize doyacaksınız.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır