Yardım

Gümüşsuyu Otelleri

Gümüşsuyu otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Loading...
Sırala

Taksim The Marions Hotel

Müthiş
9.3
Beyoğlu, İstanbul
Taksim Meydanı'na 110 metre uzaklıktaki tesis, Atatürk Havaalanı'na 20 km uzaklıktadır.. The Marions Suite Hotel, hareketli İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı'nın hemen yakınında konaklama birimleri sunmaktadır.
Müthiş
9.3

Lir Residence Suites

Taksim, Beyoğlu, İstanbul
Taksim Meydanı yakınındaki 4 yıldızlı Lir Residence Suites İstanbul, çamaşır yıkama hizmeti, kuru temizleme, oda temizliği sunar. Lir Residence Suites'in odaları 65 m² ile 85 m² arasındadır. Bina 7 kattan oluşmaktadır. Her katta 2 daire mevcuttur.

X Flats Taksim

Gümüşsuyu, Beyoğlu
Lüks daireleri ile sizlere İstanbul’da kaliteli bir yaşam ve kurumsal kiralama hizmeti sağlayan X Flats; Beyoğlu'nun merkezinde 1,2 ve 3 yatak odalı şık döşenmiş stil sahibi daireleri ile sizleri bu ayrıcalığı yaşamaya davet etmektedir.

Etiz Hotels & Residences

Cihangir, Beyoğlu, İstanbul
Boğaz’ın yamaçlarında yükselerek bir yandan yüzyıllara yayılan bir tarihi izlerken diğer yandan da modern İstanbul silüetindeki yerini alan Etiz Rezidans, İstanbul tarzını ve ayrıcalıklarını sizlere sunuyor.

X Flats Taksim 2

Gümüşsuyu, Beyoğlu
Lüks daireleri ile sizlere İstanbul’da kaliteli bir yaşam ve kurumsal kiralama hizmeti sağlayan X Flats 2; Beyoğlu'nun Merkezi'nde 1,2 ve 3 yatak odalı şık döşenmiş stil sahibi daireleri ile sizleri bu ayrıcalığı yaşamaya davet etmektedir.

Innpera Hotel

Gümüşsuyu, Beyoğlu
İstanbul şehrinde konumlanan bu otel 1960'larda yapılmıştır ve misafirlerine her türlü konforu sunmak için kısa süre önce yenilenmiştir.

Taxim Hill Hotel

Gümüşsuyu, Beyoğlu
Taxim Hill Hotel, şık dekoru ve kaliteli hizmeti ile misafirlerine hitap etmektedir.

Azad Homes Taksim 48

Gümüşsuyu, Beyoğlu
Azad Homes Taksim 48, stüdyo oda olarak hizmet vermektedir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor