Aydar Kaplıcaları Otelleri

En uygun Aydar Kaplıcaları otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aydar Kaplıcaları Otelleri

Genel Bilgi

Story Family House

Pazar / Rize
Story House'da konuklar dört tarafı ormanla kaplı küçük ve şirin bir köyde çay bahçeleri ve meyve ağaçları ile çevrili tamamen izole 3+1 dairede doğa ile iç içe bir deneyim yaşayacaktır.

Yaylacı Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Rize'nin Ayder Turizm Merkezi'nde 1974 yılından bu yana hizmet verilmesiyle birlikte, ayrıca otel bünyesinde deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte bölgede Fırtına Vadisi'nde restoran, kafe, rafting, zipline hizmetleri de sunmaktayız.

Otel Altıparmak

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Kaplıcaları'nın hemen yanında bulunan otel, bölgenin şifalı sularından faydalanıp sağlık bulma imkanı da sağlamaktadır. Kaplıca sularının romatizma, kadın hastalıkları ve cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği söylenmektedir.

Natura Lodge Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
En yakın yerleşim yerinden 1 saat uzaktasınız. Çevreniz alabildiğine yeşil, karşınızda mükemmel bir şelale manzarası, sis yaklaşıp uzaklaşarak çeşitli oyunlar yapıyor.

Aydere Apart Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Aydere Apart Otel bölgenin yeşil doğasıyla uyumlu ahşap bir yapıda hizmet veriyor. Tesisin sade ve kullanışlı apart dairelerinde internet bağlantısı ve ısıtma mevcuttur. Tesisin daireleri misafirlere bir evin tüm olanaklarını sunmaktadır.

Ayder Semih Pansiyon

Ayder / Çamlihemşin / Rize
1990 tarihinde hizmete açılan pansiyonumuz, Rize ili içerisinde mevcut pansiyon işletmeciliği anlayışını değiştirmek amacıyla yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda işleyişini sürdürmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aydar Kaplıcaları Hakkında

Aydar Kaplıcaları Otelleri Çamlıhemşin’e 12 km uzaklıkta, Kaçkar dağlarının yamaçlarında bulunan Aydar Kaplıcaları deniz seviyesinden 1.350 m. yüksekliktedir.Kaplıcanın suyu 50 derece olup çeşitli rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Bunların başında da romatizma gelmektedir. Aydar Kaplıcaların da dinlenme tesisleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır