Aydar Kaplıcaları Otelleri

Aydar Kaplıcaları otelleri, en uygun Aydar Kaplıcaları otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aydar Kaplıcaları Otelleri

Yaylacı Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Rize'nin Ayder Turizm Merkezinde 1974 yılından bu yana hizmet verilmesiyle birlikte, ayrıca otel bünyesinde deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte bölgede Fırtına Vadisi'nde restoran, cafe, rafting, zipline hizmetleri de sunmaktayız.

Otel Altıparmak

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Ayder Kaplıcaları'nın hemen yanında bulunan otel, bölgenin şifalı sularından faydalanıp sağlık bulma imkanı da sağlamaktadır. Kaplıca sularının romatizma, kadın hastalıkları ve cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği söylenmektedir.

Aydere Apart Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Aydere Apart Otel bölgenin yeşil doğasıyla uyumlu ahşap bir yapıda hizmet veriyor. Tesisin sade ve kullanışlı apart dairelerinde internet bağlantısı ve ısıtma mevcuttur. Tesisin daireleri misafirlere bir evin tüm olanaklarını sunmaktadır.

Hasimoglu Otel & Spa

Ayder / Çamlihemşin / Rize
Hotel Ayder Haşimoğlu'ndaki konaklama birimlerinin tamamı ücretsiz Wi-Fi, uydu TV, minibar ve özel banyo ile donatılmıştır. Bazı konaklama birimlerinde taş şömineli bir oturma alanı bulunmaktadır.

Ayder Yazıcı Apart

Ayder / Çamlihemşin / Rize
yder yaylasının en güzel noktasında doğa ile başbasa iyi dinlenmiş zinde bir bedenle tatilini noktalamak isteyenler için dere kenarı, dağ manzarası ve bol oksijenli yerimizde geçireceğiniz tatil sonrasında tekrar bizleri tercih edeceğinizin garantisini

Ayder Yeşil Vadi Otel

Ayder / Çamlihemşin / Rize
1990 yılında eşsiz bir güzellik içerisine kurulmuş olan ayder yeşilvadi otel; doğanın kucağında sizlere konukseverlik anlayışı ve sorumluluğu ile kaliteli bir tatil sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aydar Kaplıcaları Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Aydar Kaplıcaları Hakkında

Aydar Kaplıcaları Otelleri Çamlıhemşin’e 12 km uzaklıkta, Kaçkar dağlarının yamaçlarında bulunan Aydar Kaplıcaları deniz seviyesinden 1.350 m. yüksekliktedir.Kaplıcanın suyu 50 derece olup çeşitli rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Bunların başında da romatizma gelmektedir. Aydar Kaplıcaların da dinlenme tesisleri bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır