Aya Triada Rum Katolik Kilisesi Otelleri

En uygun Aya Triada Rum Katolik Kilisesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aya Triada Rum Katolik Kilisesi Otelleri

Genel Bilgi

İstanbul Taksim meydanına bakan, buna karşın girişi İstiklal Caddesi Meşelik sokaktan olan kilise 1876-1879 tarihlerinde inşa edilmiştir. Kilisenin adı Kutsal üçlünün hiristiyanlıkta ki yerinin tasvirinden gelmektedir. Bu bölge 19.yüzyılda Rum Mezarlığı idi. Kolera salgını çıkınca bu mezarlık kullanılmamaya başlanmış ve yeni gömüler o zaman şehrin dış

Molton Beyoğlu MLS Hotel

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Molton Beyoğlu MLS Hotel'de, evinizin konfor ve sıcaklığını İstanbul’un kalbinin attığı Beyoğlu’na taşıdığınızı düşünmelisiniz.

Hotel Flash

Beyoğlu / İstanbul
Hotel Flash, merkezi konumu, sade ve modern dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Grand Papirus Hotel

Beyoğlu / İstanbul
İstanbul`un kalbi İstiklal Caddesi'ne sadece 150 metre mesafede yer alan Grand Papirus Hotel, günün 24 saati resepsiyon hizmeti vermekte, ücretsiz Wi-Fi sunan klimalı odalara ev sahipliği yapmaktadır. Taksim Meydanı 750 metre uzaklıktadır.

The Golden Pera's Hotel

Beyoğlu / İstanbul
Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan The Golden Pera's Hotel, İstanbul'daki Padualı Aziz Antuan Kilisesi'ne 300 metre mesafede konaklama imkanı sunmaktadır.

Sam Hotel Apart

Tepebaşı / Beyoğlu / İstanbul
Pek çok bar, pub ve meyhanenin yanı sıra açık-kapalı alanlarda hizmet veren restoranların bulunduğu Nevizade'ye birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. Taksim Meydanı ve Taksim Metro İstasyonu 2 km uzaklıktadır.

Shima House

Taksim / Beyoğlu / Istanbul
Beyoğlu'na parlayan bir gezi ve Pera'nın egzotik tarihi Shima House, tarihi Pera bölgesinin Beyoğlu, İstanbul - Taksim'in kalbinde imrenilecek bir butik oteldir; tam merkezde Beyoğlu'nun en popüler turistik mekanlarının yanı başındadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aya Triada Rum Katolik Kilisesi Hakkında

Aya Triada Rum Katolik Kilisesi Otelleri İstanbul Taksim meydanına bakan, buna karşın girişi İstiklal Caddesi Meşelik sokaktan olan kilise 1876-1879 tarihlerinde inşa edilmiştir. Kilisenin adı Kutsal üçlünün hiristiyanlıkta ki yerinin tasvirinden gelmektedir. Bu bölge 19.yüzyılda Rum Mezarlığı idi. Kolera salgını çıkınca bu mezarlık kullanılmamaya başlanmış ve yeni gömüler o zaman şehrin dışı olan Pangaltı semtine yapılmıştır. 1876 mezarlık nakli yapıldıktan sonra buraya Kilise inşa izni verilmiştir. Yapının mimarı Vasilaki Efendidir. Buna ait bilgi kilise üzerindeki kitabeden anlaşılır. Yapı etrafı yüksek duvarlarla çevrilmiş büyük bir alanda inşa edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır