Avusturya Saint George Hastanesi Otelleri

En uygun Avusturya Saint George Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Avusturya Saint George Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler İç Hastalıkları Kulak Burun Boğaz Genel Cerrahi Kadın Hastalıkları ve Doğum Üroloji Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Beyin ve Sinir Hastalıkları Göz Hastalıkları Ortopedi ve Travmatoloji Dermatoloji Ağız ve Diş Sağlığı Estetik Endoskopi Psikoloji Diyet ve Beslenme Medikal Ayak Bakımı ve Ayak Sağlığı Saç Ekimi Ünitesi Od

Hotel DeCamondo Galata

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Camondo ailesinin en göze çarpan eserlerinden biri, Ashkenazi Sinagogu'nun mimarı Gabriel Tedeschi'nin Camondo ailesinin evi olarak İstanbul'un kozmopolit ve tarihi bölümünde inşa edilmiştir.

Bankerhan Hotel

Galata / Beyoğlu / İstanbul
Bankerhan, Galata'nın kalbinde, ünlü Kamondo merdivenlerinin yanında konumlanıyor ve her biri özel olarak dekore edilmiş karakteristik detaylar içeren klasik-çağdaş bir tasarıma sahip 33 oda sunmaktadır.

No 8 Galata

Galata / Beyoglu / Istanbul
Istanbul’un muazzam yapilari arasinda yerini koruyan ve fotograf karelerinde sikça karsimiza çikan ünlü Kamondo Merdivenleri, Istanbul’a gelenlerin ugrak noktasi…

Nordstern Hotel Galata

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
Karaköy bölgesinin kalbinde, 132 yıllık yüksek tavanlı bir binada yer alan Nordstern Hotel Galata, neo-gotik bir cephe ve büyük sütunların arasında çift lansetli pencereler sunmaktadır.

Royal Galata Hotel

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
İstanbul’da, Mısır Çarşısı’na 1,3 km. mesafede yer alan Royal Galata Hotel, hızlı check-in/check-out imkanı ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimiyle hizmet vermektedir.

Manesol Boutique Galata

Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
Manesol Boutique Galata, iş ve tatil amaçlı seyahat eden konuklarının farklı ihtiyaçlarına hitap eden nitelikleri ile yeni, çağdaş ve modern dizaynlı, seçkin anlayışını harmanlayan bir lüks oteller zinciridir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Avusturya Saint George Hastanesi Hakkında

Avusturya Saint George Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler İç Hastalıkları Kulak Burun Boğaz Genel Cerrahi Kadın Hastalıkları ve Doğum Üroloji Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Beyin ve Sinir Hastalıkları Göz Hastalıkları Ortopedi ve Travmatoloji Dermatoloji Ağız ve Diş Sağlığı Estetik Endoskopi Psikoloji Diyet ve Beslenme Medikal Ayak Bakımı ve Ayak Sağlığı Saç Ekimi Ünitesi Odyoloji Ünitesi Enfeksiyon Kontrol Komitesi

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır