Aşağı Kilise (Panagia Pirgiotissa Kilisesi) Otelleri

En uygun Aşağı Kilise (Panagia Pirgiotissa Kilisesi) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aşağı Kilise (Panagia Pirgiotissa Kilisesi) Otelleri

Genel Bilgi

Kayaköy Piramit Butik Otel

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Tesisimiz dev mese agaçlari ve yesillikler içinde sessizlige sadece kus civiltilarinin ve sincaplarin eslik ettigi huzurlu bir dinlenme imkani sunmaktadir.

Villa Talya

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Villa Talya, rustik yapısı, şık ve sade dizayn ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, açık yüzme havuzu ve bahçe bulunmaktadır.

Fethiye Villa Kaya Cottage

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Tesisimiz Otelz.com'un Siz Misafirlerimize Sunduğu En Eşsiz Villalardan Biridir. Tamamen Müstakil Özel Havuzlu ve Havuzu Dışarıdan Asla Gözükmeyen Oldukça Büyük Bir Bahçeye Sahip Villadır.

Makri Otel Kayakoy

Kayaköy / Fethiye / Muğla
Otelimiz 2004 yılından beri faaliyette olup, 12 odadan oluşmaktadır. Doğa ve tarih içinde bir aile işletmesidir. Kahvaltımız en taze ve organik ürünlerden oluşmaktadır. Müşteri sadakati bizim için olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz.

Fethiye Villa Sedirevi

Kayaköy Hayalet Şehir / Fethiye / Muğla
Fethiye'nin Eski Rum Yerleşkelerinden Biri Olan Kayaköy'de Bulunan Özel Havuzlu Taş Villamız Tarih Kokan Bir Atmosfer Yaşatıyor.

Kayaköy Pansiyon

Kayaköy / Fethiye / Muğla
1500 m²'lik bir alanda bahçe içerisine yerleşmiş 7 odamız ve açık havuzumuzla; Fethiye' nin doğası ve tarihi dokusuyla gözde yerlerinden biri haline gelmiş Kayaköy'de misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aşağı Kilise (Panagia Pirgiotissa Kilisesi) Hakkında

Aşağı Kilise (Panagia Pirgiotissa Kilisesi) Otelleri Fethiye ilçesi, Kaya köyü sınırları içerisinde bulunan kilise, yakın zamana kadar kullanılmıştır. Kilisenin, kuzey yönden açılan giriş kapısının önündeki mozaik üzerinde 1888 tarihi okunmakta olup, bunun onarım tarihi olduğu tahmin edilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır